کد خبر: ۱۱۶۰۵
حکیم مهر - برگزیدگان هجدهمین جشنواره‌ی تحقیقاتی علوم پزشکی رازی در دو بخش حقیقی و حقوقی اعلام شدند.

مراسم تقدیر از برگزیدگان این دوره 25 دی ماه در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می‌شود.

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران در میان دانشگاه‌های علوم پزشکی تیپ یک، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران در گروه دانشگاه‌های علوم‌ پزشکی تیپ دو و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرکرد در میان دانشگاه‌های علوم پزشکی تیپ سه رتبه‌ اول را کسب کردند.

در بخش مراکز تحقیقاتی علوم پزشکی برگزیده، مرکز تحقیقات غدد و متابولیسم پردیس پورسینا و مرکز تحقیقات علوم دارویی دانشگاه علوم پزشکی تهران در گروه دارای ردیف مستقل بودجه، مرکز تحقیقات چشم پزشکی پردیس پورسینا و مرکز تحقیقات ریزفناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران در گروه فاقد ردیف مستقل بودجه با سابقه‌ فعالیتی بیش از سه سال، مرکز تحقیقات گوارش و کبد دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله و مرکز تحقیقات پروتئومیکس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در گروه فاقد ردیف مستقل بودجه با سابقه‌ فعالیت یک تا سه سال، مرکز تحقیقات رشد و نمو کودکان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و مرکز تحقیقات فناوری زیست محیطی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در گروه فاقد ردیف مستقل بودجه با سابقه‌ی فعالیت کمتر از یکسال به عنوان مراکز برگزیده معرفی شدند.

همچنین مرکز رشد و فناوری اطلاعات علوم پزشکی شیراز به عنوان مرکز رشد فناوری برگزیده هجدهمین جشنواره‌ی تحقیقاتی علوم پزشکی رازی معرفی شد.

به گزارش ایسنا، کمیته‌ی تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان در گروه دانشگاه‌های علوم پزشکی تیپ یک، کمیته‌ی تحقیقاتی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی مازندران در گروه دانشگاه‌های علوم پزشکی تیپ دو و کمیته‌ تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی فسا در گروه دانشگاه‌های علوم پزشکی تیپ سه رتبه‌ی اول را در کمیته‌های تحقیقات دانشجویی علوم پزشکی کشور کسب کردند.

نهادهای حقوقی علوم پزشکی کشور در عرصه‌ی پژوهش بر اساس ارزشیابی فعالیتهای پژوهشی سال 1390 انتخاب شده‌اند.

برگزیدگان حقیقی هجدهمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی در هشت گروه مشخص شده‌اند که در ذیل اسامی آن‌ها ذکر شده است:

* گروه تخصصی علوم بالینی - جراحی:

محمدعلی جوادی،‌ رتبه اول محققین،‌ دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی

ناصر سیم فروش، رتبه دوم محققین، دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی

علیرضا امین شریفی،‌ رتبه سوم محققین، دانشگاه علوم پزشکی شیراز

سیامک زارعی قنواتی، محققین جوان، دانشگاه علوم پزشکی مشهد

* گروه تخصصی علوم بهداشتی، مدیریت، تغذیه و HSR:

پروین میرمیران،‌ رتبه دوم محققین، دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی

محسن جانقربانی، رتبه سوم محققین، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

سحرناز نجات،‌ رتبه سوم محققین،‌ دانشگاه علوم پزشکی تهران

فرشاد فرزادفر،‌ پژوهش برتر،‌ دانشگاه علوم پزشکی تهران

سید محمد نبوی پنبه چوله،‌ محققین جوان،‌ دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله

مازیار مرادی لاکه،‌ رتبه سوم HSR دانشگاه علوم پزشکی تهران

*گروه تخصصی علوم بالینی - داخلی:

سید مؤید علویان،‌ رتبه دوم محققین، دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله

افشین برهانی حقیقی،‌ رتبه سوم محققین، دانشگاه علوم پزشکی شیراز

محمدرضا اردلان،‌ رتبه سوم محققین، دانشگاه علوم پزشکی تبریز

هومن خادمی کهنه شهری پژوهش برتر دانشگاه علوم پزشکی تهران

علی غلامرضانژاد محققین جوان،‌ دانشجوی مقیم خارج از کشور متخصص پزشکی هسته ای و رزیدنت رادیولوژی در امریکا

*کمیته تخصصی ابداعات و اختراعات:

محمدرضا آی،‌ رتبه اول محققین، دانشگاه علوم پزشکی تهران

علی رفیع زاده ،‌ رتبه سوم محققین،‌ دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت

سید امیرمحمد مرتضویان فارسانی،‌ محققین جوان، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

*گروه تخصصی دندانپزشکی:

فرزانه آقاحسینی،‌ رتبه دوم محققین، دانشگاه علوم پزشکی تهران

نوشین شکوهی نژاد،‌ رتبه سوم محققین، دانشگاه علوم پزشکی تهران

مهرداد لطفی، رتبه سوم محققین، دانشگاه علوم پزشکی تبریز

مسعود پریرخ، پژوهش برتر، دانشگاه علوم پزشکی کرمان

*گروه تخصصی علوم دارویی:

ابوالقاسم جویبان، رتبه اول محققین ، دانشگاه علوم پزشکی تبریز

علی نخودچی، رتبه دوم محققین، ‌دانشگاه علوم پزشکی تبریز

علیرضا فرومدی، رتبه سوم محققین، دانشگاه علوم پزشکی تهران

امیر آزادی، محققین جوان، دانشگاه علوم پزشکی تهران

*گروه تخصصی علوم پایه:

نیما رضایی، رتبه اول محققین،‌ دانشگاه علوم پزشکی تهران

عبدالرضا حاجی پور،‌ رتبه سوم محققین، دانشگاه صنعتی اصفهان

امیرحسن زرنانی،‌ رتبه سوم محققین، جهاد دانشگاهی ابن سینا

مرتضی محمودی، محققین جوان،‌ دانشگاه علوم پزشکی تهران

*گروه تخصصی علوم توانبخشی و پیراپزشکی:

عباسعلی یکتا، رتبه دوم گروه محققین، دانشگاه علوم پزشکی مشهد

حسین نگهبان سیوکی،‌ رتبه سوم گروه محققین، دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

امیر مسعود عرب، رتبه سوم گروه محققین، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

مسعود مظاهری، محققین جوان، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه