کد خبر: ۱۸۶۵۹
مدیر روابط عمومی اورژانس تهران با اشاره به کنده شدن انگشتان پای یک پسربچه در باغ وحش ارم گفت: گورخر خشمگین انگشتان پای این بچه را کند.

حسن عباسی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس گفت: روز گذشته در باغ وحش پارک ارم یک گورخر انگشتان پای پسربچه‌ای را کند.

وی ادامه داد: در ساعت 14:05 این حادثه اعلام شد که با ورود تکنیسین‌های اورژانس به محل حادثه مشخص شد یک گورخر خشمگین محصور در قفس با دهان خود انگشتان پای پسربچه‌ای را کنده است.

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران تاکید کرد: تکنیسین‌های اورژانس بلافاصله پای پسربچه را پانسمان کرده و انگشتان جداشده را فریز کردند.

به گفته وی، این کودک به بیمارستان امام خمینی منتقل شده است.
 
 
 

باغ وحش تهران قطع انگشتان پسر بچه را تکذیب کرد

 

مدیر مجموعه تفریحی ارم سبز گفت: سهل انگاری پدر باعث یک جراحت کوچک در پای چپ پسر بچه 4ساله شد.

جهانگیری ، مدیر مجموعه تفریحی ارم سبز در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: حوالی ظهر روز گذشته یکی از بازدید کنندگان در حین بازدید از حیوانات در یک اقدام اشتباه پسر بچه خود را با عبور از حفاظ نگهداری از گور خر های ایرانی  داخل جایگاه قرار می دهد، وحیوان نیز با نزدیک شدن به کودک گوشه کفش کودک را می کند که این اتفاق باعث می شود ، قسمتی از پای چپ آن نیز دچار جراحت شود.

وی با تکذیب قطع 2 عدد از انگشتان پای  پسر بچه افزود: با توجه به استاندارد سازی جایگاه های حیوانات این اشتباه از طرف پدر بوده که خود فرد نیز به این موضوع اشراف داشته و رضایت خود را از مجموعه ارم سبز به طور مکتوب اعلام کرده است.

جهانگیری ادامه داد: با توجه به اینکه برخی از رسانه ها با انتشار خبر کذب سعی در تشویش اذهان عمومی دارند ،مجموعه ارم سبز شکایت خود را از خبرگزاری مورد نظر پیگیری خواهد کرد. 
 
 
برچسب ها: گورخر ، پا ، پارک ارم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه