کد خبر: ۳۰۹۲۹
تعداد نظرات: ۸ نظر
سگ آزاری دلخراش در مشهد/تصاویر 16+ 
 

ضاربی که با کمان حرفه ای یک سگ را مجروح کرده بود، بازداشت شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از زیست بوم، «علی کشمیری» فعال حقوق حیوانات با بیان این موضوع گفت: صبح جمعه هشتم مرداد یک نفر از شهروندان به تلفن همراه من زنگ زد و گریه کنان گزارشی از یک حیوان آزاری دیگری داد.

وی افزود: بعد از گرفتن آدرس به همراه چند نفر از اعضای تیم پناهگاه مهر به آنجا رفتیم.

کشمیری افزود: آنچه می دیدیم باور کردنی نبود؛ یکی از ساکنان مجتمع آسمان با کمان حرفه ای سگ پنج ماهه ای را هدف تیر قرار داده بود و تیر به طرز دلخراشی وارد بدن حیوان شده و نوک آن از سمت دیگر بیرون زده بود.

این فعال حقوق حیوانات گفت: همانطور که اقدامات اولیه برای نجات جان سگ نگون بخت را آغاز کردیم، با پلیس 110 هم تماس گرفتیم.

وی گفت: ما از فرار متهم جلوگیری کردیم تا مامورین کلانتری محل از راه رسیدند و پس از معرفی خودمان، متهم به بازداشتگاه هدایت شد تا ساعت 17 به دادسرا و نزد قاضی کشیک منتقل شود.

کشمیری می گوید: از متهم پرسیدم به چه جرمی با این حیوان چنین رفتاری کردی؟ با خونسردی تمام پاسخ داد چون وارد حیاط مجتمع شده بود و دنبال غذا می گشت.

وی بیان داشت: ساعت 17 ماجرا را برای قاضی کشیک شرح دادم؛ برخورد قاضی بسیار انسانی بود ولی علیرغم همدردی و انزجار از این جریان، گفت: هیچ قانونی برای مجازات این متهم نداریم و علی رغم میل باطنی مجبورم آزادش کنم. به اصرار من که به عنوان شاکی طرح دعوا کرده بودم پرونده را نبست تا شاید با کمک یکدیگر بتوانیم ماده قانونی را برای مجازات متهم بیابیم.

کشمیری با بیان اینکه پرونده این ماجرا باز است گفت: مجتمعی که این اتفاق آنجا رخ داده در مرز کوه های جنوبی مشهد و محل زیست حیوانات قرار گرفته و عملاً خود مردم به حریم حیوانات تجاوز کرده اند و این متهم حداقل برای سومین بار چنین جنایتی مرتکب شده است.

وی در پایان افزود: حیوان فعلاً زنده است و تحت پوشش پناهگاه مهر مشهد قرار گرفته اما شانس زیادی برای زنده ماندن ندارد.

 
سگ آزاری دلخراش در مشهد/تصاویر 16+
سگ آزاری دلخراش در مشهد/تصاویر 16+
سگ آزاری دلخراش در مشهد/تصاویر 16+
 
انتشار یافته: ۸
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱۱
دامپزشک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
0
2
واقعن از ضعف قانونی متاسفم!! حیوانات اولین قربانیان بی‌دفاع در برابر خشونت های جامعه هستن و باید قانون جلوی این خشونت را بگیره ؛ چراکه شاید قربانیان بعدی اش افراد جامعه باشن. از همین جا از تمام حامیان حیوانات ( بخصوص بچه های پناهگاه مهر مشهد ) تشکر میکنم. امیدوارم به کمک و مدد شما عزیزان ، این خلأ قانونی برطرف بشه
زینب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
0
1
یک خفاش شب در حال آموزش آدم کشی می باشد. وقانونگذاران بی تفاوت می باشند.
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
0
0
ای به ظاهر انسان قانون تورا رها کرد.ولی قانون الهی تورا رها نکرده تا زنده ایی وبعد از آن روز جواب که ورق امتحان الهی تو نمره جهنم را دارد. بدان سایه ظلم تو هرلحظه وهر گوشه زندگی تو با تو می باشد. وهرلحظه به شکلی عذاب آور باتو روبرو می شود. نمی توان به تو گفت شیعه چون مسلمان شیعه تعالیم امام حسن ( ع) را دارد.
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
0
0
از اعضای داعش می باشد. مشق کشتن می کند.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
0
0
غلام سیاهی بود که قطعه نانی در دست داشت ویک لقمه خودش می خورد ولقمه ایی به سگی که نگاهش می کرد می داد .درآن موقع حضرت امام حسن (ع) از آنجا عبور می کردند جریان را دیدند و خوشحال شدند.وبه این غلام فرمودند .چه چیزتوراوادار کرد که این کار رابکنی آیا کسی به تو گفته مولایت به تو گفته عرض کرد نه حیا از یک حیوان گرسنه مراوادار به این کار کرد.امام حسن( ع) فرمودند سرجایت بنشین مولایش راپیدا کردن غلام راخریدند وآزاد کردند وخانه ایی برای اوخریدند وملک اوکردند برای یک کار ناشی از حیا از حیا حیا حیا حیا ازیک حیوان گرسنه.
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
0
0
امام حسن ( ع) وقتی غذا می خوردند سگی در پیش روی ایشان بود لقمه ایی خود می خوردند و همانند آن را به سگ می دادند به ایشان گفته شد سگ رابا سنگ بزنند واز ایشان دور کنند.ولی ایشان گفتند اورا به حال خود واگذارید که من از خدای عزوجل شرم دارم که حیوان روح داری در من نگاه کند ومن چیزی بخورم وبه اونخورانم.
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۳
0
0
دررادیو و تلویزیون باید برنامه هایی بگذارند که رحم داشتن به مخلوقات خدارا اطلاع رسانی کنندویادبدهندکه به سگ گرسنه به جای تکه نانی وغذایی تیر به جان گرسنه و تشنه او نزنند
قاتل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
0
0
عجب نشونه گیری داشته
دمش گرم واقعا لذت بردم
من تا حالا ۴ تا توله سگ رو با ضربات چوب به سر و صورت کشتم .صدای ناله هاشون واقعا لذت بخش بود
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه