کد خبر: ۳۳۱۵۴
 

اختتامیه‌ی جشنواره فیلم‌های آموزشی ۳۰۰ ثانیه‌ای انجمن‌های علمی-دانشجویی دامپزشکی ایران در حالی برگزار شد که از ساعت ۱۲ تا ساعت ۱۵:۳۰ فیلم‌های جشنواره در تالار دکتر رستگار دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران اکران پرده‌ای شد.

به گزارش حکیم مهر، اختتامیه در ابتدا با سخنرانی‌های «دکتر علیرضا باهنر» دبیر جشنواره و «دکتر امید زهتاب‌ور» دبیر علمی جشنواره آغاز شد و در آن گزارش برگزاری جشنواره داده شد.

پس از آن متنی در ارتیاط با چالش‌های دروس عملی دامپزشکی توسط یکی از دانشجویان دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران خوانده شد.

سپس کاندیداهای هر بخش معرفی شده و برگزیدگان اعلام شدند و تندیس جشنواره در هر بخش به آنان اهدا شد.

کاندیداهای دریافت تندیس فیلم‌های برگزیده در حوزه‌های سه‌گانه‌ی جشنواره

فیلم برتر از نگاه دانشجویان:

 1- گاو در دامپزشکی و اقتصاد ملی: اشکان هاتفی‌نیا (دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار)

 2- آناتومی دستگاه تنفس از نای تا آلوئول‌های انتهایی: محمد عرفان و علی کاکانژادی‌فر (دانشگاه لرستان)

 3- ساختار و مقایسه‌ی کتف انسان و دام: سارا واشقانی فراهانی، بیتا فاضل، زهرا شهبازی، فاطمه برزگر (دانشگاه تهران)

فیلم خلاق:

1- مروری بر استخوان‌ها و نواحی حسی سر گاو: زهرا کردزاده کرمانی، فائزه حدادی، مهتاب غنی تفرشی (دانشگاه شهید باهنر کرمان)

2- لقاح داخلی استثنایی: ایمان امانی لاری، مجید پیکار، سیده فائزه رضوی، سارا علی‌نقی‌پور (دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون)

3- آناتومی سطحی کاربردی اندام قدامی در اسب: سید سجاد وکیلی، رضا سلیمانی، سیده مهشید مصطفوی (دانشگاه شهید باهنر کرمان)

فیلم برتر:

1-  بررسی حفره‌ی بینی و Nasal Cavity CT scan: عبدالرئوف صابری، عمادالدین موبدی، آرین میرزایی بینایی، هادی رجب‌لو، علی صلواتی (دانشگاه تهران)

2- آناتومی دستگاه تنفس از نای تا آلوئول‌های انتهایی: محمد عرفان، علی کاکانژادی‌فر (دانشگاه لرستان)

3- مروری بر استخوان‌ها و نواحی حسی سر گاو: زهرا کردزاده کرمانی، فائزه حدادی، مهتاب غنی تفرشی (دانشگاه شهید باهنر کرمان)

4- تلقیح مصنوعی در گوسفند به روش لاپاراسکوپی: مصطفی محمودی و صادق نادری (دانشگاه شهید باهنر کرمان)

5- قلب، نبض حیات: آریا ایرانی، علیرضا باشتنی، مهدی بهرامی، پدرام تاج، کیارش حق‌پرست، سهند ساری اصلانی، علی شفیعی، رومینا ظریف منصور، محمد نظرزاده، سیاوش مصحفی (دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران)

6- Dorsal Laminectomy: دکتر سارا دهیادگاری (دانشگاه شهید باهنر کرمان)

برگزیدگان حوزه‌های سه‌گانه‌ی جشنواره

فیلم برتر از نگاه دانشجویان:

آناتومی دستگاه تنفس از نای تا آلوئول‌های انتهایی: محمد عرفان، علی کاکانژادی‌فر (دانشگاه لرستان)

فیلم خلاق:

آناتومی سطحی کاربردی اندام قدامی در اسب: سید سجاد وکیلی، رضا سلیمانی، سیده مهشید مصطفوی (دانشگاه شهید باهنر کرمان)

فیلم برتر:

- بررسی حفره‌ی بینی و Nasal Cavity CT scan: عبدالرئوف صابری، عمادالدین موبدی، آرین میرزایی بینایی، هادی رجب‌لو، علی صلواتی (دانشگاه تهران)

- تلقیح مصنوعی در گوسفند به روش لاپاراسکوپی: مصطفی محمودی و صادق نادری (دانشگاه شهید باهنر کرمان)

- Dorsal Laminectomy: دکتر سارا دهیادگاری (دانشگاه شهید باهنر کرمان)

تمامی آثار در کانال آپارات جشنواره قابل مشاهده هستند

http://www.aparat.com/jashnvare_film_amoozeshi

 
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه