کد خبر: ۳۳۷۹۸
با پیشنهاد وزارت کشور و تأیید سازمان برنامه و بودجه:
سازمان دامپزشکی کشور موظف است گزارش عملکرد اعتبار فوق را در مقاطع زمانی سه ماهه به سازمان برنامه و بودجه کشور ارسال نماید ...
 

حکیم مهر - هیئت دولت با اختصاص مبلغ پنجاه میلیارد (۰۰۰ر۰۰۰ر۰۰۰ر۵۰) ریال برای خرید واکسن و کنترل تب برفکی دام موافقت کرد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، هيئت وزيران به پیشنهاد وزارت کشور و تأییدسازمان برنامه و بودجه کشور و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تصویب کرد:

 1- مبلغ پنجاه میلیارد (۰۰۰ر۰۰۰ر۰۰۰ر۵۰) ریال به صورت هزینه­  ای از محل منابع ماده (۱۰) قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، موضوع بند (م) ماده (۲۸) قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (۲) – مصوب ۱۳۹۳- ، برای خرید واکسن و کنترل تب برفکی دام در اختیار سازمان دامپزشکی کشور قرار می­گیرد تا برابر قوانین و مقررات مربوط هزینه شود.

 2- سازمان دامپزشکی کشور موظف است گزارش عملکرد اعتبار فوق را در مقاطع زمانی سه ماهه به سازمان برنامه و بودجه کشور ارسال نماید.

اسحاق جهانگیری معاون اول رييس­  جمهور این مصوبه را به وزارت كشور- وزارت امور اقتصادی و دارایی- وزارت جهادکشاورزی سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ کرده است.

 
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه