کد خبر: ۳۳۹۳۴چهارمین كنگره بین‌المللی كلينيسين‌هاي دام‌هاي بزرگ (ايكلاپ 2017) در سالن همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران آغاز به کار کرد.

به گزارش حکیم مهر، محورهاي این كنگره شامل مامايي و بيماري‌هاي توليد مثل، بيماري‌هاي داخلي، ورم پستان و بيماري‌هاي مرتبط، لنگش و بيماري‌هاي اندام‌هاي حركتي و همچنین جراحي است.

18 سخنرانی کلیدی، 14 سخنرانی پژوهشی در قالب 9 پانل تخصصی، یک پانل- میزگرد تخصصی، یک میزگرد صنفی و 261 مقاله به صورت پوستر از جمله برنامه های این کنگره به شمار می روند.

9 پانل اصلی کنگره شامل بیماری‌های داخلی گاو و اسب (3 پانل)؛ مامایی و مدیریت تولیدمثل دام (3 پانل)؛ بهداشت و بیماری‌های پستان؛ بیماری‌های عفونی؛ و لنگش و جراحی (هر کدام یک پانل) هستند.

لازم به ذکر است که حضور در این کنگره 2 روزه دارای 10 امتیاز بازآموزي (هر روز 5 امتیاز) و ارائه مقاله (در صورت حضور) نیز دارای 5 امتیاز بازآموزی برای اعضای سازمان نظام دامپزشكي در مقطع دکتری و بالاتر است.

گفتنی است برگزاری نمایشگاه یکی از برنامه های جانبی این کنگره است که در فضایی به وسعت 550 متر و با حضور 25 شرکت تخصصی در حوزه‌های مربوط به دام بزرگ برگزار می شود.نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه