کد خبر: ۳۵۶۹۷
 

هرگونه فروش و توزیع گوشت چرخ کرده چینی در داخل کشور تکذیب شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، رییس جامعه دامپزشکان ایران در خصوص شایعه ورود گوشت های چرخ کرده چینی به کشور گفت: در ایران هیچ گوشت چرخ کرده‌ای وارد نمی شود و تنها واردات گوشت گوساله برزیلی و لاشه گوسفند صورت می گیرد که آن هم صددرصد مورد تایید سازمان دامپزشکی کشور است.

دکتر محبی افزود: فروش گوشت چرخ کرده چینی از شبکه‌های مجازی درآمده است و متاسفانه برخی بدون تعقل بسیاری از اخبار نادرست را پذیرفته و نقل محافل خود می کنند.

وی اظهار کرد: با تمام نظارتی که سازمانهای مربوطه و البته گمرگ در این زمینه دارد این موضوع صحت ندارد و این درصورتی که چیزی جز تشویش و نگرانی هرچه بیشتر اذهان را به دنبال ندارد.

رئیس جامعه دامپزشکان ایران بیان کرد: گوشت‌های وارداتی درتمام مراحل از ذبح شرعی گرفته تا مباحث بهداشتی ورود تحت نظارت ماموران ویژه اعزامی از سازمان دامپزشکی کشورمان قرارمی گیرد؛ بنابراین از آنجا که تمام گوشت های وارداتی از مبادی رسمی باید تحت نظارت همه جانبه بهداشتی و شرعی قرار گیرد و این اطمینان خاطر را به همه مردم می دهیم که اخبار اخیر شبکه های مجازی مبنی بر ورود گوشت چرخ کرده از چین کذب محض است.

وی یادآور شد: هموطنان باید گوشت چرخ کرده هایی با آرم و هولوگرام مخصوص سازمان دامپزشکی تهیه کنند.
 
 
برچسب ها: گوشت چرخ کرده ، گوشت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه