کد خبر: ۳۷۳۵۹فراخوان هفدهمین جشنواره ملی پایان‌نامه سال دانشجویی از سوی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی منتشر شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از جهاد دانشگاهی، دانشجویان و طلابی که در مقطع کارشناسی ‌ارشد یا دکتری یا سطوح معادل آن در حوزه‌های علمیه، در سال‌های 95 تا پایان شهریور 96 از پایان‌نامه خود دفاع کرده‌اند، می‌توانند از اول مهر تا ۱۵ آذر با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان و تکمیل پرسشنامه الکترونیک و بارگذاری نسخه الکترونیک پایان‌نامه خود نسبت به ثبت‌نام در جشنواره اقدام کنند.

بخش اصلی این جشنواره شامل شش گروه علوم پایه، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و معماری، فنی و مهندسی، علوم پزشکی و دامپزشکی و علوم انسانی است و در بخش ویژه نیز پایان‌نامه‌های نگارش‌شده با موضوع‌های اقتصاد مقاومتی، معماری و شهرسازی اسلامی، طراحی مد و لباس ایرانی اسلامی، فرهنگ عمومی و آسیب‌های اجتماعی، تجاری‌سازی دانش و فناوری‌های نوین و مطالعات فرهنگی (فرهنگ دانشگاهی، سیاست‌گذاری فرهنگی، فرهنگ و مدیریت جهادی) پذیرش می‌شوند.

پایان‌نامه‌های برگزیده این دوره از جشنواره همچون ادوار گذشته در مراسمی با حضور مسوولان کشور مورد تقدیر قرار می‌گیرند، برگزیدگان امکان حضور در مرحله نیمه‌نهایی مسابقات دفاع سه دقیقه‌ای از پایان‌نامه را خواهند داشت.

فرآیند اجرایی دومین دوره مسابقات دفاع سه دقیقه‌ای که به ابتکار دبیر‌خانه جشنواره ملی پایان‌نامه سال دانشجویی از سال گذشته کلید خورده، در فراخوانی آغاز شده و قرار است این مسابقات امسال در 9 استان کشور اجرا شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اطلاع رسانی www.isba.ir مراجعه یا با شماره تلفن 66952727 تماس حاصل کنند.

 
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه