کد خبر: ۳۷۴۶۹
تعداد نظرات: ۲ نظرتکمیل ظرفیت دوره کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی برای ۷ رشته پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، دامپزشکی، پرستاری، هوشبری و تغذیه انجام می‌شود که در هفته جاری در این رابطه اطلاع رسانی خواهد شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از تسنیم، تکمیل ظرفیت دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد تا ساعت 24 روز گذشته (جمعه ۱۴ مهر) ادامه داشت که نتایج 16 مهر 96 اعلام خواهد شد.

تکمیل ظرفیت دوره کارشناسی برای 7 رشته پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، دامپزشکی، پرستاری، هوشبری و تغذیه وجود دارد که طبق اعلام امیررضا شاهانی رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، هم‌اکنون ظرفیت‌های خالی مانده در حال بررسی است و پس از آن با هماهنگی معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد نسبت به اعلام تکمیل ظرفیت این رشته‌ها در این هفته اطلاع‌رسانی خواهد شد.

همچنین امکان ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کارشناسی پیوسته در واحدهای دانشگاهی خارج از استان تهران که ظرفیت ثبت نام آنها تکمیل شده است فراهم شده است و متقاضیان باید از روز دوشنبه 10مهر ماه این فرصت را پیدا کردند تا با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.org پس از مطالعه دفترچه راهنما و تهیه کارت اعتباری نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

همچنین امکان ثبت نام در سایر رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته که تاکنون ظرفیت ثبت نام آنان تکمیل نشده است همچنان ادامه دارد .

در خصوص شرایط ثبت نام رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در نیمسال دوم سال تحصیلی97-96 متعاقباً رسانی خواهد شد.


 

انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
رهام
|
United States
|
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۵
0
0
من الان ازاد ارومیه میخونم...خداکنه تکمیل ظرفیت گرمسار یا بابلو داشته باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۶
0
0
همکار اینده خوش امدی - بیکار دامپزشک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه