کد خبر: ۳۹۵۰۷


رئیس اداره دامپزشکی شهرستان قزوین گفت: یک شرکت بسته‌بندی فرآورده‌های خام دامی در این شهرستان به دلیل تخلفات انجام شده مبنی بر وجود مقادیر بسیاری گوشت مرغ فله و فاقد هویت به مراجع قضایی معرفی شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط مومی اداره کل دامپزشکی استان قزوین، «دکتر عیسی غیاث یزدی» اظهار داشت: واحدهای عرضه فرآورده‌های خام دامی، موظف به عرضه محصول سالم و دارای تاریخ انقضا است و مجوز منجمد کردن فرآورده‌های خام دامی تازه و یا دیفراست فرآورده‌های منجمد را ندارد و در صورت مشاهده چنین اقداماتی، از سوی اداره دامپزشکی متخلف محسوب شده و به مراجع قضایی معرفی می‌شود.

وی افزود: همچنین شرکت‌های بسته‌بندی موظف به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی است و بر همین اساس پیرو بازرسی‌های همه روزه که توسط کارشناسان اداره دامپزشکی شهرستان قزوین در سطح شهرستان انجام می­‌گیرد، یک شرکت بسته‌بندی فرآورده‌های خام دامی به دلیل تخلفات انجام شده مبنی بر وجود مقادیر بسیاری گوشت مرغ فله و فاقد هویت به مراجع قضایی معرفی شد.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان قزوین گفت: دادگاه حکم قطعی واحد متخلف مذکور را صادر و مسئول واحد را به پرداخت جزای نقدی ۱۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال محکوم کرد.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه