کد خبر: ۴۰۲۸۶
تعداد نظرات: ۴ نظر
رئیس سازمان نظام دامپزشکی در سفر به استان کرمان:
«دکتر محمدرضا صفری» افزود: بخش خصوصی دامپزشکی با ۲.۵ برابر نیروی فعال شاغل نسبت به بخش دولتی، ۲.۸۴ درصد از ۳.۹ درصد سهم دامپزشکی در بخش تولید کشور را به خود اختصاص داده است ...حکیم مهر: «دکتر محمدرضا صفری» رئیس سازمان نظام دامپزشکی در جلسه شورای نظام دامپزشکی استان کرمان گفت: بخش خصوصی دامپزشکی با ۲.۵ برابر نیروی فعال شاغل نسبت به بخش دولتی، ۲.۸۴ درصد از ۳.۹ درصد سهم دامپزشکی در بخش تولید کشور را به خود اختصاص داده است؛ این در حالی است که تنها ۱۰ درصد سرمایه‌ها و دارایی‌های دامپزشکی در کشور در اختیار بخش خصوصی است.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی سازمان نظام دامپزشکی، وی اظهار کرد: تلاش و کوشش خانواده بزرگ دامپزشکی در سراسر کشور باعث تغییر نظر مجلس شورای اسلامی در مصوبه عدم افزایش نرخ تعرفه‌های خدمات بهداشتی و درمانی دامپزشکی شد که این امر ناشی از شناخته شدن نقش و اهمیت حرفه دامپزشکی در نزد مسئولین است.

این مقام مسئول ادامه عنوان کرد: امید است با افزایش توان و تقویت ظرفیت دامپزشکی به خصوص در سطح استانی، این حرفه به سمت نقش آفرینی و تاثیر بیشتر در مسیر رشد و توسعه کشور گام بردارد.


 

انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۲
حسام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
0
0
آن مصوبه بخاطر تلاش های پزشکان تو مجلس برای خودشون بوده که لغو شد اگه این مصوبه جداگانه برای دامپزشکان بود اصلا رد نمی شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
0
0
چه جالب که تلاش و رایزنی و فشار پزشکان و تظام پزشکی و وزارت بهداشت رو به اسم نظام دامپزشکی تمام میکنید؟! اگر اینقدر قدرت و نفوذ دارید لطفا تعرفه های باعث تحقیر و مضحک درمان و پیشگیری دامپزشکی رو که سالها ثابت مونده تصحیح کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۶
0
0
شما هنوز نتوانسته اید تعرف 1396 را با توجه به رسیدن به پایان سال جهت اجرا ابلاغ کنید شاید در سال 1400 اجرا شود
آنوقت شما به فکرتعرفه های 1397 برای ما هستید ...............
این اتفاق حاصل تلاش پزشکان بود نه نظام دامپزشکی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
0
0
با آمار وارقام که همیشه بارشد هم بوده چرا تا بحال کنون گزارش عملکرد نظام دامپزشکی کشور را در تمام زمینه ها نظیر تعداد دوره ها تعداد ممیزی ها تعداد پروانه های مربوط به دامداری ها ومرغداری ها واز همه مهمتر بیلان مالی نظام دامپزشکی را طی چند سال تصدی خئد اعلام نمی کنید. تا همه اعضا بدانند چون حق دارند بدانند تشکیلات حرفه خودشان در چه وضعیتی است .
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه