کد خبر: ۴۱۷۱۶
تعداد نظرات: ۴ نظر
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کهگیلویه خبر داد:
«دکتر سید علی‌اکبر حسینی» افزود: به دنبال این اقدام خشونت‌بار، با حضور عوامل نیروی انتظامی موارد صورتجلسه و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارجاع گردید ...حکیم مهر: رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کهگیلویه گفت: قصاب متخلف به دلیل حذف لاشه مبتلا به بیماری انگلی، با ناظرین بهداشتی کشتارگاه سنتی شهر دهدشت درگیر شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد، «دکتر سید علی اکبر حسینی» با تائید این خبر گفت: به دنبال تذکر ناظرین بهداشتی کشتارگاه دام دهدشت به قصاب متخلف که لاشه دام آن به دلیل بیماری انگلی حذف گردیده بود، مبنی بر رعایت ضوابط بهداشتی و نظم عمومی کشتارگاه، وی پس از هتاکی و فحاشی اقدام به ایجاد جنجال و برهم ریختن وسایل دفتر تیم نظارتی بهداشتی، اقدام به تهدید عوامل دامپزشکی با چاقو نمود که بدنبال این اقدام خشونت بار، با حضور عوامل نیروی انتظامی، موارد صورتجلسه و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارجاع گردید.

وی گفت: با توجه به اینکه ناظرین بهداشتی بر اساس ضوابط سازمان دامپزشکی کشور بازوان نظارتی ادارات دامپزشکی در راستای تامین امنیت غذایی و بهداشت عمومی جامعه هستند، این اداره ضمن محکوم نمودن چنین اقداماتی خواهان همکاری و مساعدت همه دستگاه‌های اجرایی و همکار دراین زمینه هستیم.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کهگیلویه افزود: با چنین اقداماتی هیچ خللی در اراده جمعی کارکنان دامپزشکی در بخش‌های مختلف اعم از عملیاتی و نظارتی ایجاد نخواهد شد و علی رغم شرایط سخت و مخاطره آمیز، حفظ سلامت عمومی و تامین امنیت غذایی مردم از وظایف و اولویت‌های اصلی مجموعه دامپزشکی خواهد بود.

 
 
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۸:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
0
0
البته با قدرت باید قانون اعمال شود ولی چون سرمایه مردم برایشان مهم لازم است مسئول این کار خیلی محترم و محکم دامدار را تا حدودی قانع کند
بنیامین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
0
0
مشکل از شماست . که اضلا با شیوه نظارت بر اماکن پر خطر آشنا نمی باشید ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
0
1
باید دست مریزاد گفت.
متاسفانه در اکثر جاها نه تنها حمایتی نمی شود بلکه .....................
حمایت ایشان‌از ناظر نشاندهنده سلامت کاری و پاکدستی ایشان می باشد
محمد
|
United States
|
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۴
0
0
متاسفانه برخی بدون فهم مطلب فقط اظهارات منفی و بدبینانه دارند ، دوست عزیز ناظر کشتارگاه و در محل کشتارگاه بوده ، کدام مکان پر خطر ؟ ؟ بجای همدردی با ناظر بهداشتی نظری منفی و بی معنی می فرمایید. تاسف دارد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه