کد خبر: ۴۱۸۲۳
تعداد نظرات: ۵ نظر
رئیس سازمان دامپزشکی کشور:
«دکتر علیرضا رفیعی‌پور» افزود: شرایط و مشکلات بخش خصوصی را درک می‌کنم/ قطعاً ما در مسئولیت حقوقی خود باید پاسخگوی شما باشیم ...حکیم مهر: رئیس سازمان دامپزشکی کشور با تشکل‌های بخش کشاورزی و فعالان بخش خصوصی استان مرکزی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان مرکزی، «دکتر علیرضا رفیعی پور» مرتفع نمودن مشکلات این بخش را از جدی ترین اولویت‌های کاری سازمان دامپزشکی کشور دانست و اظهار کرد: شرایط و مشکلات بخش خصوصی را درک کرده، چرا که مشکلات فوق را با توجه به جلسات متعدد و مستمری که با تشکل های بخش خصوصی داشته و دارم، درک می‌نمایم.

وی تصریح کرد: سازمان دامپزشکی کشور حافظ و امانتدار سرمایه دامی مردم می‌باشد و همانا این مسئولیت خطیری است.

دکتر رفیعی پور خطاب به تشکل‌های بخش کشاورزی و فعالان بخش خصوصی گفت: انتقاد، سؤال و حتی مخالفت حق مسلم بخش خصوصی است و قطعاً ما در مسئولیت حقوقی خود باید پاسخگوی شما باشیم و انتظار می‌رود در حاشیه این موارد راه حل و راهکار هم پیشنهاد هم داده شود.

وی افزود: در حوزه تولید و سلامت دام و طیور، توقف ممنوع است و فقط باید به کار و خدمت فکر کنیم.

رییس سازمان دامپزشکی کشور گفت: با تعامل خوبی که با سازمان نظام دامپزشکی کشور داریم، به حول و قوه الهی امیدواریم مسیر روشنی در پیش روی همکاران شاغل در بخش خصوصی کشور ایجاد شود.


 

انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
ناشناس
|
Germany
|
۰۵:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۷
0
0
با سلام خدمت ریاست محترم سازمان
اقای دکتر شرکتهای ممیزی هم بخشی از بخش خصوصی هستند تعداد کثیری از دامپزشکان در این بخش ده ساله فعال هستند ولی در زمان ریاست شما نامه تعطیلی شرکتها بصورت کاملا غیر قانونی صادر گردید و تعداد زیادی از خانواده دامپزشکی دچار ضربه فراوانی شدند ایا این حمایت از بخش خصوصی و اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی و بیانات و تاکید فرامین رهبری در واگذاری امور میباشد؟پیشرفت دامپزشکی فقط در صورت چابکی ساختار اداری و اجرای واقعی خصوصی سازی میسر میباشد
ناشناس
|
United States
|
۰۷:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۷
0
0
................ جناب دکتر. فقط توجه دارید راه حل برای حتی ساده ترین مشکلات ندارید چون قانونش هست ولی هیچ تلاشی برای اجرا نیست ..............
احسان
|
United States
|
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۷
0
0
سلام راه حل اشتغال بخش خصوصی بسیار ساده است ولی کسی نیست که بتوان نظرات را بهش منعکس کرد اگه کسی باشه من پیشنهادات خیلی خوبی دارم
بابک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۸
0
0
سلام. چرا ادارات کل استانی، ملزم به جلسات فصلی با بخش خصوصی نمی شوند؟ چرا در قراردادهای اداری، فقط بخش خصوصی به طور یک طرفه متعهد همه چیز می شود و در صورت بروز مشکل و لغو فوری!!! پروانه اشتغال، حق اعتراض و اخذ غرامت را از خود سلب می نماید؟
در کدام کشور و چه دینی این چنین رفتاری با همکار تحصیل کرده روا می دارند؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۸
0
0
بخش خصوصی برادر ناتنی زن صیغه ای بابا است . و در اصل دامپزشکان شاغل در بخش دولتی ژن برتر هستند .....
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه