کد خبر: ۴۲۳۴۶
تعداد نظرات: ۴ نظرمامور دامپزشکی پست قرنطینه دامی چمن بید پس از توقیف محموله تخم‌مرغ غیر مجاز، توسط راننده خاطی مورد ضرب و جرح قرار گرفت.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی، سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان مانه و سملقان از توقیف 2200 کیلوگرم تخم‌مرغ‌های فاقد مجوز حمل که با درگیری و ضرب و جرح مامور دامپزشکی پست قرنطینه دامی چمن بید همراه بود خبر داد.

«دکتر احمد برات پور» سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان مانه و سملقان گفت: این محموله تخم‌مرغ که بدون مجوز حمل بهداشتی‌– قرنطینه‌ای از مبدا شهرستان مشهد به مقصد شهرستان گرگان در حرکت بوده است توسط همکاران دامپزشکی در پست قرنطینه دامی چمن بید شهرستان مانه و سملقان توقیف شد و راننده متخلف جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی گردید.

وی گفت: مامور پست قرنطینه پس از ایست و بازرسی و کنترل مدارک توسط مامورین پلیس راه چمن بید درخواست ارائه مجوز بهداشتی و قرنطینه‌ای محموله توسط راننده را داشتند که متاسفانه راننده متخلف ضمن مقاومت و درگیری با مامور دامپزشکی اقدام به ضرب و جرح ایشان در حین وظیفه نموده است .

طبق دستورالعمل‌های بهداشتی – قرنطینه‌ای سازمان دامپزشکی کشور نقل و انتقال هرگونه فرآورده‌های خام دامی بدون خودروی مناسب و فاقد مجوز دامپزشکی غیر قانونی است. مواد خام دامی در صورت عدم رعایت شرایط زنجیره سرد در مراحل حمل و توزیع از قابلیت فساد پذیری بالایی برخوردار است و الزامی است عوامل توزیع مواد خام دامی از دامپزشکی شهرستان مبدا گواهی بهداشتی قرنطینه‌ای اخذ نموده و در شهرستان مبدا تحت نظارت دامپزشکی محموله در اماکن عرضه مجاز تخلیه نمایند.

طبق ماده 609 هرگونه توهین، فحاشی و یا ضرب و جرح مامورین دولتی در حین ماموریت جرم محسوب شده و طبق قانون متخلفین جریمه خواهند شد.


انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مجرب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۹
0
0
حالا اونهایی که به طرح پلیس قرنطینه اشکال می‌گرفتند بیان جواب بدن
متاسفم و واسه این همکار عزیز صبر و سلامتی ارزومندم
مجرب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۹
0
0
ضمن ابراز تاسف باید گوشزد کنم که اقایون مخالف پلیس قرنطینه حالا بیان جواب بدن
واسه این همکار سلامتی ارزومندم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۹
0
0
واقعا کار ناشایستی هست ولی دامپزشکی استان خراسان در صدور مجوز ................. درست نیست وبار تخم مرغ بدون بازدید مجوز میدهد
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۹
0
0
بهتربود درد دل راننده را هم می شنیدیم بعدا قضاوت می کردیم.رانندگان بهتر می دانند این پلیس بازیها برای چیست.
وقتی پلیس قرنطینه ..................... می کند تا کامیون را به وانت تبدیل کند تا راننده متخلف از عوارض راهداری در امان باشد،آن پلیس به درد ........... می خورد.
کافیست تحقیقاتی بعمل آید تا معلوم شود در کل کشور چند کامیون در سیستم قرنطینه به وانت تبدیل شده است و .................
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه