کد خبر: ۴۳۳۸۴متصدی یک واحد قصابی به دلیل عرضه گوشت قرمز تاریخ مصرف گذشته و براساس شکایت اداره دامپزشکی شهرستان ری به تحمل ۶ماه حبس محکوم شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان ری، «دکتر تاویلی» رئیس اداره دامپزشکی شهرستان در این خصوص اظهار داشت: در بازدیدهای بعمل آمده از واحدهای عرضه سطح شهرستان متصدی یکی از واحدها مبادرت به عرضه گوشت قرمز تاریخ مصرف گذشته نموده بود که باتوجه به تکرار تخلف از سوی نامبرده، طی شکواییه‌ای به مرجع محترم قضایی و براساس ماده۶۸۸ قانون مجازات اسلامی،برخورد قانونی با وی درخواست گردید.

دکتر تاویلی در ادامه افزود: فرد متخلف به دلیل اقدام علیه بهداشت عمومی و براساس حکمی قابل تقدیر از سوی ریاست محترم شعبه ۱۰۳ دادگاه کیفری۲شهرستان به تحمل۶ماه حبس تعزیری یا پرداخت مبلغ ۳۶ میلیون ریال جزای نقدی بعنوان مجازات جایگزین حبس محکوم گردید.

وی در پایان عنوان نمود: همکاری و همراهی ارزنده دستگاه محترم قضایی با این اداره و صدور احکام قاطع و بازدارنده،نقش بسیار مهمی در کاهش جرایم مربوط به فرآورده های خام دامی داشته که شایسته قدردانی و سپاسگزاری است.نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه