کد خبر: ۴۴۹۷۷
تعداد نظرات: ۳ نظر


شصتمین شماره از خبرنامه انجمن جراحی دامپزشکی ایران منتشر شد .

به گزارش حکیم مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی انجمن جراحی دامپزشکی ایران، شصتمین شماره از خبرنامه انجمن جراحی دامپزشکی ایران (ماهنامه هدهد) که شامل اطلاع رسانی در زمینه‌های گوناگون و مرتبط با این رشته در سطح ملی و جهانی، گفتگو و مصاحبه، گزارش فعالیت‌های انجام شده انجمن و مسائلی از این قبیل می‌باشد بر روی وبسایت انجمن جراحی بارگذاری گردید.

از کلیه همکاران خواهشمندیم تا نقطه نظرات خود را از طریق ایمیل انجمن (info.ivsa@gmail.com) به ما انتقال دهند و همچنین در صورت تمایل هر گونه خبر مرتبط، معرفی کلینیک‌های خصوصی یا جراحی‌های انجام شده خود را که ویژگی متفاوتی در برداشته و... ارسال نمایند تا در شماره‌های آتی خبرنامه درج شود.


 
 
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۳
0
1
این مجله چه مطلب علمی ای چاپ میکند اگر نباشد چه میشود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۴
0
0
این ماهنامه را تقریبا هر ماه میبینم. درسته زحمت کشیده میشه و افرادی وقت و انرژی خود را صرف تهیه مطالب این ماهنامه مینمایند. اما به نظر من مطالب سطح پائین و در حد دانشجویان سال های پایین دارد و اصلا برازنده نه تنها انجمن جراحی بلکه در شان متخصصین و رزیدنت ها نیست!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۶
0
0
واقعا باید گفت تو جامعه دامپزشکی انجمن جراحی تنها انجمنی هست که نمود بیرونی داره حتی با یک خبرنامه که به عقیده من حداقلش این هست که داره کاری انجام میشه و عده ای محدود هستن که دارن در این اوضاع نابسامان دامپزشکی با چنگ و دندون تلاش میکنن که سهم کو چیکی در انتشار مطلب داشته باشن و این سوال برای من هست که ما آدمهای همیشه منتقد هیچ وقت فکر تلاش در حتی یک شاخه ی دیگر این رشته را نداریم!!!!
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه