کد خبر: ۴۵۴۷۴
تعداد نظرات: ۲ نظردر پی انتشار تصاویر حیوان آزاری که در آن شخصی که بوسیله خودروی خود اقدام به بستن یک قلاده سگ و کشیدن آن در جاده کرده بود، اداره محیط زیست شهرستان شفت اقدام به تشکیل پرونده حقوقی علیه وی کرد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از ایلنا، زمانی رئیس اداره محیط زیست شفت در این خصوص گفت: پس از انتشار تصاویری در فضای مجازی از شخصی که با خودرو اقدام به حیوان آزاری کرده و باعث جریحه دار شدن احساسات حامیان محیط زیست و تشویش اذهان عمومی شد، بلافاصله اداره محیط زیست شف علیه این فرد اقدام حقوقی انجام داد.

وی افزود : این اداره با هرگونه خشونت علیه حیوانات و حیوان آزاری برخورد می‌کند و حیوان آزاری در فرهنگ ایرانی و اسلامی به هر شکل مذموم است و از عموم مردم بویژه علاقمندان به محیط زیست درخواست می‌شود در صورت مشاهده هرگونه حیوان آزاری مراتب را به اداره محیط زیست شهرستان اطلاع دهند.انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
ناشناس
|
Romania
|
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۹
0
0
این عکس تکراری و مال دوسال پیش در جاده شاندیزه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
0
0
افرادی که این گونه با این زیون بسته ها برخورد می کنند، واقعا بی وجدان و مریض هستند و تا تربیت و درمان لازم، باید از مراودات اجتماعی دور نگه داشته شوند. من مطمئنم که همان حیوان برای شعور این فرد افسوس میخورد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه