کد خبر: ۴۵۹۱۰
تعداد نظرات: ۸ نظر
مدیرکل دامپزشکی استان تهران و عضو شورای مرکزی سازمان نظام دامپزشکی:
«دکتر ولی‌ا... واعظی» ضمن آرزوی موفقیت برای کاندیداهای انتخابات سازمان نظام دامپزشکی، خواستار حضور پر شور و همگانی همکاران بخش دولتی و خصوصی در این انتخابات گردید ...
 

حکیم مهر: مدیر کل دامپزشکی استان تهران و عضو شورای مرکزی سازمان نظام دامپزشکی ضمن اشاره به توفیقاتی که سازمان نظام دامپزشکی کشور در مدت فعالیت خود به دست آورده، گفت:‌ «در عین حال، هنوز مشکلاتی باقی است و مسائل صنف و خود دامپزشکی به طور کامل استیفا نشده است.»

«دکتر ولی‌ا... واعظی» افزود: «متاسفانه در مدیریت های پیشین، تعامل مناسبی بین سازمان دامپزشکی کشور و سازمان نظام دامپزشکی وجود نداشته است و اختلافاتی که بین دو سازمان ایجاد گردیده بود، باعث گردید که دامپزشکی کشور تضعیف گردد؛ خوشبختانه با تغییر مدیریت سازمان دامپزشکی، رویکرد جدیدی در راستای افزایش  تعامل و هم افزایی بین دو سازمان مدنظر قرار است و امید است در سایه این تعامل که برای اولین بار در تاریخ این دو سازمان بوجود آمده، مشکلات دامپزشکی با شتاب بیشتری پیگیری گردد و بتوانیم به اهداف عالیه دامپزشکی نزدیک شویم.»

وی ضمن انتقاد از اینکه عده‌ای از این مسائل سوء استفاده کرده و باعث جدایی بیشتر در مجموعه بین حاکمیتی و بخش خصوصی می‌شوند، خاطرنشان کرد: «معمولا شورای مرکزی نظام متشکل از ۸ نفر نمایندگان حکومتی و ۹ نفر نمایندگان انتخابی است. در سنوات قبل شورای مرکزی کاملا دولتی و در یک دوره کاملا خصوصی بوده است و تناسب بین دولتی و خصوصی را نداشته است.»

وی در ادامه متذکر گردید: «حل مواردی همچون ماده ۱۹ نیازمند تعامل و همکاری و باور مشترک بین اداره کل و شورای نظام استان تهران می باشد و حضور مدیران خوشنام و با سابقه بخش دولتی استان در کنار بخش خصوصی و هنر آن تشکیلات و شورا در استفاده از سلایق مختلف، باعث تسهیل حل معضلات و پاسخگویی به مطالبات بخش خصوصی خواهد گردید.»

مدیرکل دامپزشکی استان در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای کاندیداهای انتخابات سازمان نظام دامپزشکی، خواستار حضور پر شور و همگانی همکاران بخش دولتی و خصوصی در این انتخابات گردید.

 
 
انتشار یافته: ۸
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۵
مسئول فنی کشتارگاه تهران
|
United States
|
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۲
0
0
با سلام صداقت و تلاش دکتر واعظی در تجرای کامل ماده ۱۹ جدی است در مدت سه ماه مدیریتی بیش از پنج جلسه هم اندیشی با بخش خصوصی جهت احرای کامل ماده ۱۹ برگزار کرده.
رضا امیدوار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۲
0
0
جناب آقار دکتر واعظی صداقت و پشت کار شما بر هیچ کس پوشیده نبوده و نیست و رزومه کاری شما نشان دهنده شایستگی تان است بنده آرزوی موفقیت بیشتر و بیشتر برای شما عزیز مهربان را از خداوند خواهان و خواستارم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۳
0
0
سلام
بخش خصوصی و دولتی باید از هم جدا باشد یعنی نظام دامپزشکی بخش خصوصی و سازمان دامپزشکی بخش دولتی باشد انگاه با هم تعامل داشته باشند
بخش دولتی در نظام دامپزشکی عملکرد خوبی نخواهد داشت
ناشناس
|
Singapore
|
۰۱:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۳
0
0
پیام مدیرکل گرامی دریافت شد.سمعا و طاعتا
بخاطر گل روی شما به گزینه مدنظر شما رای خواهیم داد اما جنابعای هم به پرسنل محترم اداره کل ابلاغ فرمایید که برخورد محترمانه و‌منصفانه ای با مسوولان فنی داشته باشند و از همه مهمتر مدیران ادارات استانی و شهرستانی و یا سازمانی اگر باهم مشکلی دارند بیایند وسط میدان و مشکلاتشان را رو در رو حل و فصل کنند.درگیر کردن مسوول فنی در دعوای فردی و یا جناحی کار صحیحی نیست و از همه مهمتر انگ زدن به یک مسوول فنی در راستای حذفش و جایگزین کردن مسوول فنی خودی عمل غیر اخلاقی است.در ضمن در صدور پروانه دقت بعمل آید که خدای نکرده در کشتارگاهی تار عنکبوتی مشاهده کردند لااقل جلوی کارگران کشتارگاه مسوول فنی را سرافکنده نکنند و تعلیق نکنند چون به کشتارگاهی که کارواش ندارد معمولا پروانه‌ نمی دهند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۳
0
0
متاسفانه هنوز هم عده ای بی درایتی می کنند و متوجه این موضوع نیستند که تمام فارغ التحصل های دامپزشکی عضو نظام هستند چه در دولتی اشتغال داشته باشند و چه نداشته باشند
و این ایده بسیار غلط بزرگان سازمان نظام برای جدایی بوده است>>
کلهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۳
0
0
اقای دکتر واعظی مثل همیشه پرانرژی در صحنه است هم در شهر صحنه و هم در تمام صحنه برای حل مشکلات
یزدان
|
United Arab Emirates
|
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۳
0
0
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب آقای دکتر واعظی امید است با وجود این مرد بزرگ شاهد پیشرفت اداره کل تهران و سازمان باشیم و ایشان مایه خیر و برکت باشند دکتر واعظی مرد روزهای سخت است و با انرژی فراوان به امید حق همه ی مشکلات را حل خواهند نمود . به امید موفقیت این مرد بزرگ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
0
0
بخش دولتی و بخش خصوصی دامپزشکی مکمل یکدیگرند:

سلامت غذایی و زئونوزها کار اصلی سازمان حاکمیتی دامپزشکی است که در صورت فعالیت در وزارت بهداشت به شکل تخصصی و کاملا مستقل، می تواند بهترین حالت برای تحقق این اهداف باشد!

حوزه فعالیت سازمان نظام دامپزشکی هم مدیریت و تنظیم روابط در بخش خصوصی دامپزشکی در زمینه بهداشت، مایه کوبی و درمان دامهاست که مسلما با حمایت قضایی و به کمک وزارت بهداشت می تواند هر کس را که به شکل غیر قانونی
با دخالت در کار دکتران دامپزشک به دام ها داروی دامپزشکی کند به جرم تهدید بهداشت و سلامت مردم مورد پیگرد و مجازات قَضایی قرار دهد و از این طریق از فرصت های شغلی
دامپزشکی محافظت کند!
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه