کد خبر: ۴۶۰۵۶
تعداد نظرات: ۶ نظر
 

 «دکتر پرویز عطایی» در اقتصاد روز نوشت:

هوای روز گذشته ی شهر کوهسار البرز سنگین و غمناک بود و سگ ها این حیوانات با وفا و دوست داشتنی مورد تهاجم مغول وار گروهی از خدا بی خبران شهر قرار گرفته و متاسفانه تعدادی از این حیوانات معصوم شهر کوهسار را با سم بسیار خطرناک که می تواند بر محیط زیست هم اثرات مخرب بگذارد، کشته شده اند.

گاندی رهبر بزرگ هند می گوید عواطف و رفتارهای سازنده هر ملتی را می توان از رفتار آنها برحیوانات مشخص کرد کسی که به حیوانات خداوند ستم کند می تواند بر همه مردم ستم کرده و جامعه را به نابودی بکشد.

در شهر کوهسار انسانهای شریفی هستند که از لحاظ مالی و معنوی سگ های منطقه را تحت پوشش دارند اما وجود یکسری سودجوی بیرحم که سگ ها را وسیله ای برای تجارت و درآمد زندگی خود قرار داده و مانع از پیشرفت کار ساماندهی این حیوانات در منطقه می شوند، چون هرچه جو منطقه شلوغ و آلوده باشد این باصطلاح انسانهای مثلا اشرف مخلوقات با قتل و عالم سگها و انتقال آنها از این منطقه به آن منطقه درآمدی آغشته به خون این حیوانات دوست انسان را کسب خواهند کرد.

یقینا مسئولان دلسوز نظام و علی الخصوص قوه قضائیه و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به راحتی از کنار این قبیل رفتارهای نابهنجار اجتماعی که می تواند دست آویزی برای سواستفاده رسانه های گروهی استکبار در این برهه ی حساس نظام مقدس اسلامی باشد، نخواهند گذشت.

 
 
 
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
دکتر xy
|
United Kingdom
|
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۷
1
0
کسانی که به روایت سگ نجس هست استناد میکنن و باعث این قتل و عام بی شرمانه میشن آدمهای خدا نشناسی .......... هستن . در قرآن چند بار از سگ نام برده شده و هیچوقت اون رو نجس ندونسته . الان بعضی ها میگن قرآن کلی هستش و ما باید وارد جزئیات بشیم و به روایات استناد کنیم . ............ ؟؟؟؟!!!
خداوند یکتاست پس خدای من همان خدای حیوانات هم هست .
دامپزشک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۷
1
0
نادان را نبينى، مگر افراط گر يا تفريط گر. متاسفانه بازی با سرنوشت این زبان بسته ها برای عده ای شده منبع کسب در آمد و وسیله ای برای مطرح شدن در افکار عمومی ، فرقی هم نمیکنه که مخالف یا موافق کشتار این مخلوقات باشند . مثل همیشه دنبال اختراع چرخ و ثبت آن به نام خودمون هستیم . پدر آمرزیده ها در دنیا برید ببینید چیکار کردند برای این معضل همون رو اجرا کنید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۷
0
0
از کوزه همان برون تراود که در اوست!
حتما" مردمان دانمارک سگ کشی کرده اند که شادترین مردم دنیا هستند!
حجت الاسلام حسینی
|
United Arab Emirates
|
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
0
1
برادرای دینی من، دوستان
برای بار هزارم ،سگ صد در صد نجس هست
ولی دلیل بر کشتارش نیست
خون انسان هم‌نجس است ولی کسی اونو تو شیشه نمیکنه،
پاسخ ها
ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۷
بسیار خوب، راهکار ارائه بدید چیکار کنیم با این سگهای بعضاً وحشی و درند؟
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۷
0
0
من اصلاً از بومی های کوهسار و ساکن کوهسارم. کسانی که واسه سگ ها دل میسوزونن و فقط حرف میزنن، آیا به همین اندازه هم نسبت به فقر و بدبختی و کشتار و ... کودکان هم (از هر سرزمینی) واکنش نشون میدن؟
سگهایی که در خیابان ها و کوچه های کوهسار ول می چرخن بعضاً از خود آدمهای اون بیشترند. شماها که خوشی زده زیر دلتون و نشستید و ...... تحویل یک عده آدمی که نه کوهسار رو دیدن و نه اصلا میدونن کجای نقشه ایران هست، میدید، اگه زن و بچه خودتون طعمه همین سگها بشن آیا نظرتون باز همین خواهد بود که درباره سگها اظهار میکنین؟ چند روز پیش یه سگ پای یکی از دانش آموزان دختر ششم رو گاز گرفته بود و به زور تونستیم از دهنش دربیاریم. خلاصه کلام: من به شخصه هر سگی رو ببینم بیدرنگ اگه برام امکانش باشه میکشم اگه شما نظر دیگه ای داری، این گوی و این میدان؛ بیا ببرشون خونتون یاهر جای دیگه که میتونی ازشون نگهداری کن. والسلام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه