کد خبر: ۴۶۷۲۲
تعداد نظرات: ۱ نظر


سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان فیروزکوه از اعمال محکومیت برای قصاب متخلفی که اقدام به کشتار غیرمجاز و بدون نظارت بهداشتی می نمود خبر داد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان فیروزکوه، «دکتر جواد شایان خواه» اظهار داشت: در بازید اکیپ بخش نظارت و بازرسی شهرستان از مراکز عرضه فرآورده های خام دامی، پس از احراز تخلف یکی از قصابان مبنی بر کشتار غیر مجاز و خارج از زنجیره کشتارگاه و عرضه گوشت آن بدون مهر دامپزشکی، پرونده به مراجع قضایی ارجاع داده شد.

وی تصریح کرد: مرجع قضایی ذیربط در روند بررسی و رسیدگی به پرونده، برای قصاب متخلف سه ماه و یک روز حبس تعزیری با احتساب بازداشت قبلی  صادر کرد.

سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان فیروزکوه با اشاره به صدور احکام مشابه در این زمینه خاطرنشان کرد: اکیپ های نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی دامپزشکی به طور مستمر از مراکز کشتار، نگهداری، حمل و عرضه فرآورده های خام دامی بازدید و در صورت مشاهده هرگونه تخلف متصدی واحد متخلف را به مراجع قضایی ذی ربط معرفی خواهند کرد.

دکتر جواد شایان خواه در پایان خاطر نشان نمود: از همه شهروندان و مصرف کنندگان فرآورده های خام دامی درخواست می کنیم، گوشت و مرغ مورد نیاز را از مراکز معتبری که فرآورده های آنها دارای برچسب دامپزشکی و تاریخ انقضاء باشد، تهیه کنند.

 
 
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۲
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۷
0
0
برین جلوی مافیا رو بگیرین نه این بنده خدارو
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه