کد خبر: ۴۶۹۴۲رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کوثر از شناسایی و محکومیت عاملین حیوان آزاری و کشتار یک راس گراز وحشی در شهرستان کوثر خبر داد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، «مهدی کسائی» رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کوثر افزود: عاملین آزار و اذیت و کشتار یک راس گراز وحشی که سال گذشته فایل ویدیویی این حیوان آزاری در فضای مجازی پخش گردیده بود، به پرداخت مبلغ ۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

وی تصریح کرد: با توجه به پخش فایل ویدیویی حیوان آزاری و کشتار یک راس گراز وحشی در فضای مجازی در فروردین ماه سال گذشته، مامورین اجرایی حفاظت محیط زیست شهرستان کوثر با بررسی و تحقیقات نامحسوس و جمع آوری مستندات، ۳ نفر از عاملین این کشتار را شناسایی و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی نمودند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کوثر افزود: با عنایت به ضرورت و حفظ محیط زیست و منابع ارزشمند ملی آن که متعلق به آحاد جامعه می‌باشد و برای جلوگیری و بازدارندگی از کشتار، اذیت و آزار مخلوقات خدا با سیر مراحل قانونی از طریق دادگاه بدوی هر یک از مرتکبین به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند.نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه