کد خبر: ۴۷۲۰۹


بر اساس دعوت مسئولین سازمان پدافند غیر عامل کشور، رییس سازمان دامپزشکی کشور از مجموعه مرفوک (مرکز، فرماندهی و کنترل) سازمان پدافند غیر عامل کشور بازدید کرد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، «دکتر علیرضا رفیعی پور» رییس این سازمان در این بازدید که به منظور هماهنگی بیشتر در مواجهه با تهدیدات زیستی و سایبری و در راستای اجرای وظایف حاکمیتی دو سازمان انجام شد، با نحوه جمع آوری اطلاعات و کارکرد سامانه رصد و پایش تهدیدات زیستی آشنا و بر لزوم همکاری هر چه بیشتر دو سازمان، با هدف اتخاذ سیاست های هماهنگ تاکید  کرد.

در این جلسه که مسئولین سازمان پدافند غیر عامل کشور و مدیران کل سازمان دامپزشکی کشور حضور داشتند، بحث و بررسی  پیرامون راهکار مشترک و توسعه همکاری های بین دو سازمان خصوصا در مورد تبادل اطلاعات مورد نیاز و اتصال سامانه های الکترونیکی فیمابین دو سازمان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

رفیعی پور ضمن بیان اقدامات سازمان دامپزشکی کشور در حوزه مبارزه با تهدیدات زیستی و سایبری، به سرمایه گذاری گسترده در حوزه سامانه های الکترونیکی سازمان اشاره و خاطرنشان کرد: این سازمان در زمینه تامین اعتبارات در این بخش هیچ محدودیتی نداشته است.

«سردار علی مهدی پور» معاون سلامت سازمان پدافند غیر عامل کشور نیز در این جلسه با بیان این که اصل پیشگیری و پیش بینی تهدیدات زیستی نقش مهمی در جلوگیری از حوادث و تهدیدات زیستی داشته است، تاکید کرد: اگر به صورتی شایسته به این اصل توجه گردد، می توان از بروز انواع تهدیدات جلوگیری کرد .

در پایان بازدید مقرر شد تا با تعریف پروژه های مشترک بین دو سازمان، اقدام مشترک در زمینه های مختلف مورد نیاز صورت پذیرد.

 

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه