کد خبر: ۴۷۴۰۵

مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه گفت: بازار استان در ایام پایانی سال در رابطه با کالاهای اساسی باید در کنترل ناظران باشد تا از لحاظ گوشت سفید و قرمز هیچ کمبودی نداشته باشیم.

به گزارش حکیم مهر به نقل از فارس، استاندار به همراه جمعی از مدیرکل دامپزشکی استان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی و مسؤول هماهنگی ولی‌فقیه جهاد کشاورزی و جمعی از مدیران استانی در راستای نظارت و تنظیم بازار شب عید و کالاهای اساسی از یکی از کشتارگاه مرغ طیور استان بازدید و با مدیران این کشتارگاه دیدار و گفتگو کرد.

در این بازدید تمامی نظارت‌های دامپزشکی بر فرآیند ذبح مرغ برای استحصال گوشت مرغ سالم و بهداشتی و همچنین راهکارهای ارتقای فنی کشتارگاه و مشکلات تامین طیور زنده مورد بحث و ارزیابی قرار گرفت.

مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه در این بازدید، ضمن نظارت بر روند انجام کار از بخش‌های مختلف کشتارگاه بازدید به عمل آمده و ضمن ارائه تذکرات و آموزش‌های لازم به کارکنان و پرسنل کشتارگاه نسبت به توزیع تراکت و پمفلت‌های آموزشی و بهداشتی نیز اقدام کرد.

«دکتر امید حاج محمدی» افزود: باید با تدابیر لازم و انجام پیش‌بینی‌های مناسب، بازار استان در ایام پایانی سال در رابطه با کالاهای اساسی در کنترل ناظران باشد تا از لحاظ گوشت سفید و قرمز هیچ کمبودی نداشته باشیم.

گفتنی است،  این واحد تولیدی که در سال1388 شروع به تولید کرد، در محدوده شمال غربی شهر کرمانشاه قرار دارد و مجهز به ماشین‌آلات جدید و با سرمایه‌گذاری 50 میلیارد ریال بخش خصوصی احداث شده و با تولیدات خود از جمله کشتار مرغ و قطعات بسته‌بندی شده منجر به اشتغالزایی 80 نفر مستقیم و 120 نفر غیرمستقیم شده است.

 


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه