کد خبر: ۴۷۴۰۹
تعداد نظرات: ۴ نظر


مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: کارت شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۸ از روز سه شنبه ۳۰ بهمن ۹۷ بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از مهر، «دکتر حسین توکلی» افزود: ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۸ در ۷ گروه آزمایشی و ۲۴۵ کدرشته دوره های روزانه و شبانه دانشگاه ها، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، دانشگاه ها و موسسات  آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی، پردیس های خودگردان دانشگاه ها از ۶ آذر شروع شد و ۱۵ آذر پایان پذیرفت.

وی افزود: برای شرکت در آزمون تعداد ۱۹۶ هزار و ۴۳۷ نفر ثبت نام کردند که از این تعداد ۸۴ هزار و ۳۸۰ نفر زن و ۱۱۲ هزار و ۵۷ نفر مرد هستند. به عبارت دیگر ۴۲.۹۶ درصد زن و ۵۷.۰۴ درصد مرد هستند

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: از تعداد ۱۹۶ هزار و ۴۳۷ داوطلب ثبت نام کننده، تعداد ۱۱۷ هزار و ۵۱۷ نفر در گروه علوم انسانی، ۱۷ هزار و ۴۷۹ نفر در گروه علوم پایه، ۳۴ هزار و ۶۴۰ نفر در گروه فنی و مهندسی، ۱۰ هزار و ۴۸۵ نفر در گروه کشاورزی منابع طبیعی، ۹ هزار و ۸۸۴ نفر در گروه هنر، ۲ هزار و ۹۹ نفر در گروه دامپزشکی و ۴ هزار و ۳۳۰ نفر در گروه زبان ثبت نام کرده اند.

وی افزود: تعداد ثبت نام کنندگان در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۸ نسبت به ثبت نام کنندگان این آزمون در سال ۹۷ تعداد ۳۸ هزار و ۲۶۹ نفر کمتر است.

توکلی گفت: کارت شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۸ از روز سه شنبه ۳۰ بهمن ۹۷ بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد. داوطلبان از ۳۰ بهمن تا ساعت ۲۴ پنجشنبه دوم اسفند می توانند با ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام کنند.

وی گفت: آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۸ در صبح روز جمعه سوم اسفند در ۵۸ شهرستان و ۱۰۴ حوزه امتحانی برگزار می شود.

 
 
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مجید
|
United States
|
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۸
6
4
٢٠٩٩نفر سر تلف كردن چهار سال دیگر از عمر با ارزششان با هم رقابت میکنند تا به چیزی دست یابند که در دوره عمومی به آن دست نیافتند و در باتلاق عمیق تری فرو روند .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۹
حرف زدن بلد نیستی حرف نزدن هم بلد نیستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۹
اینکه شما احتمالا بدون علاقه وارد این رشته شدی و یا توی دوره عمومی چیزی یاد نگرفتی ایا قابل تعمیم به بقیه افراد هست ؟؟ اندکی تفکر لطفا جای ادمای دیگه اظهار فضل و پشیمانی نکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۲
2
0
بیچاره ها!!!
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه