کد خبر: ۴۷۴۱۰
تعداد نظرات: ۱ نظر


«دکتر ولی الله واعظی» مدیر کل دامپزشکی استان تهران یکی از دغدغه های بهداشتی اداره کل را ساماندهی کشتارگاههای طیور استان برشمرد و بر لزوم استفاده از مرغ استحصال شده توسط خط تخلیه اندرونه اتوماتیک در کشتارگاههای طیور به منظور کاهش میزان آلودگی محصولات تولیدی تاکید کرد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان تهران، جلسه هماهنگی اجرای طرح استفاده از مرغ کشتارشده با خط تخلیه اندرونه اتوماتیک در کارگاههای قطعه بندی و بسته بندی مرغ و وابسته به مراکز عرضه با حضور مدیر کل دامپزشکی استان تهران، رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت تولید و بسته بندی مواد پرو تئینی کشور، نمایندگان کشتارگاههای صنعتی طیور، نماینده فروشگاه های زنجیره ای در محل سالن جلسات اداره کل برگزارشد.

در ابتدای جلسه دکتر واعظی مدیر کل دامپزشکی استان تهران ضمن عرض خیر مقدم یکی از دغدغه های بهداشتی اداره کل را ساماندهی کشتارگاههای طیور استان برشمرد و بر لزوم استفاده از مرغ استحصال شده توسط خط  تخلیه اندرونه اتوماتیک در کشتارگاههای طیور به منظور کاهش میزان آلودگی محصولات تولیدی تاکید کرد.

در ادامه بعد از بحث و تبادل نظر مقرر گردید، پس از تجهیز کشتارگاههای طیور  به خط تخلیه اندرونه اتوماتیک در آینده نزدیک تمامی شرکت های بسته بندی مستقل و وابسته به عرضه ملزم به تامین مرغ مصرفی در شرکت های بسته بندی از مرغ استحصال شده به روش تخلیه اندرونه اتوماتیک باشندو همچنین هماهنگی بین بخشی با سایر دستگاههای اجرایی استان تهران جهت اجرای بهتر و به موقع طرح انجام پذیرد و توافق با سازمان دامپزشکی و ادارات دامپزشکی سایر استانها بلاخص استانهای همجوار برای ارسال مرغ کشتار شده با استفاده از دستگاههای تخلیه اندرونه اتوماتیک در زمان شروع و اجرای طرح انجام پذیرد.
 
 
 
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
دکتر xy
|
United States
|
۰۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۹
0
1
به قول معروف اُفت بار زیاد میشه . بخاطر همین عاملین کشتار علاقه ای به این سیستم ندارند. بهداشت تغذیه مردم مهم نیست ظاهرا و فقط سود کردن دلالها مهمه در همه جای ایران اسلامیمون!
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه