کد خبر: ۴۷۴۶۱


فروش گوشت در دو سایت عرضه کننده گوشت تنظیم بازاری به دلیل تقاضای بالای متقاضیان ثبت نامی شد و سایت دیگر توزیع کننده نیز اعلام عدم موجودی کرده است.

به گزارش حکیم مهر به نقل از تسنیم، بعد از افزایش قیمت گوشت و مرغ در بازار، شرکت پشتیبانی امور دام عرضه مرغ و گوشت تنظیم بازار را در برخی مراکز عرضه منتخب مانند میادین میوه و تره بار و فروشگاه‌های زنجیره‌ای آغاز کرد؛ این امر خود موجب ایجاد صف‌های طولانی برای خرید این محصولات شد که متعاقب آن این شرکت تصمیم گرفت که عرضه این محصولات تنطیم بازاری را به صورت اینترنتی در کنار فروش فیزیکی در فضای مجازی انجام دهد.

با آغاز فعالیت فروشگاه‌های اینترنتی عرضه کننده گوشت تنظیم بازاری، موجودی آن‌ها در کمتر از دو ساعت تمام شد و متقاضیان برای خرید این محصولات با عنوان عدم موجودی و تامین مواجه شدند؛ اما سایت‌های عرضه کننده گوشت تنظیم بازاری به تازگی دست به انجام کار‌های متفاوت برای عرضه این محصولات تنظیم بازار زده اند به طوری که یک فروشگاه اینترنتی، از چند روز قبل تقاضای مشتریان را ثبت می‌کند.

در تماس صورت گرفته با فروشگاه اینترنتی "به روز رسان" اینطور اعلام شد که تا دوم اسفند رزرو انجام شده و تا آن موقع ثبت نام جدیدی نخواهیم داشت؛ سایت دیگری نیز با عنوان یخچال که اقدام به فروش گوشت و مرغ منجمد تنظیم بازار می‌کند، تنها با ثبت نام قبلی و احراز هویت افراد اقدام به فروش میکند.

اگر به سایت سوم توزیع کننده این محصولات به نام مستر قصاب مراجعه کنید با عنوان عدم موجودی در زیر گوشت تنظیم بازاری مواجه خواهید شد؛ اما قیمت هر کیلوگرم مرغ منجمد تنظیم بازاری ۸۹۰۰ تومان، مرغ گرم ۱۰۵۰۰ تومان و گوشت منجمد برزیلی ۲۸ هزار تومان و گوشت گرم وارداتی از ۳۷۵۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

قیمت هر کیلو گرم مرغ در بازار (آزاد) ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۱۵۰۰۰ تومان، هر کیلوگرم گوشت گرم گوسفندی به صورت شقه از حدود ۸۵ هزار تومان و گوشت گوساله بیشتر از ۷۵ هزار تومان به فروش می‌رسد.نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه