کد خبر: ۴۸۰۰۶
تعداد نظرات: ۳ نظر


رییس کل گمرک کشور با بیان اینکه تعداد زیادی دستگاه ها و مراجع نظارتی وجود دارند که پس از اظهار بر ترخیص و توزیع محموله‌ها نظارت دارند، گفت: نمی توان گوشت قرمز را با این مشقت وارد کشور و دوباره صادر کرد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از خانه ملت، «سید مهدی میر اشرفی»، با اشاره به انتشار خبری مبنی بر اینکه گوشت وارد کشور نشده خارج می شود، گفت: هیچ عقل سلیمی این اقدام را انجام نمی‌دهد که کالایی را که وارد کشور کرده دوباره صادر کند، لذا نمی توان گوشت قرمز را با این مشقت وارد کشور و دوباره صادر کرد.

رییس کل گمرک کشور با بیان اینکه تعداد زیادی دستگاه ها و مراجع نظارتی وجود دارند که پس از اظهار بر ترخیص و توزیع محموله‌ها نظارت دارند، افزود: در ۱۱ ماه گذشته سال ۱۳۷ هزار تن گوشت گرم و سرد از گمرکات کشور ترخیص شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵ هزار تن افزایش را نشان می دهد.

گوشت وارداتی به غذاخوری ها می رود

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی، با بیان اینکه تقاضا برای گوشت قرمز که با ارز دولتی تهیه شده بیشتر است، تصریح کرد: از آنجا که قیمت گوشت وارداتی در مقایسه با گوشت داخل ارزان تر است تقاضا برای آن بیشتر بوده و ممکن است از سمت مصرف خانوار به سمت سایر بازارها همانند غذاخوری ها توسعه پیدا کند.


انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۲
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۳
0
0
آقای رییس چگونه گوسفند قاچاق میشود پس امکان قاچاق گوشت به دلیل اختلاف قیمت هم وجود دارد گرچه امکان خروج با همکاری ومساعدت آن جناب نیز محتمل است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۳
0
0
بله صادر نمیشه،ولی احتمال قاچاق که منتفی نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۴
0
0
ولی گندم وارداتی را میشه به دولت فروخت
جمله فوق تخلفی بود که رخ داد و در مجلس مطرح شد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه