کد خبر: ۴۸۲۶

حکیم مهر - گروه دوم برگزیدگان شانزدهمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی با اعلام نفرات چهارم تا ششم گروه محققان، محققان جوان و دانشجو معرفی شدند.
اسامی این محققان در گروه های محققین، محققین جوان و محققین دانشجو در رشته های تخصصی علوم پایه ، علوم بهداشتی - مدیریت و تغذیه، علوم بالینی داخلی ، علوم بالینی جراحی، علوم دارویی، HSR، علوم دندانپزشکی، علوم توانبخشی و پیراپزشکی، فناوری های نوین ، ابداعات و اختراعات اعلام شده است.

محمدرضا حسنی دبیر هیئت اجرایی شانزدهمین دوره جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی پیش از این در گفتگو با مهر با اشاره به برنامه معاونت تحقیقات و فناوری برای حمایت از تعداد بیشتری از برگزیدگان شانزدهمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی گفته بود: به دلیل اینکه سهمیه بنیاد ملی نخبگان در حمایت از برگزیدگان رازی محدود است، نفر دوم محققین جوان و دانشجو و نفرات چهارم، پنجم و ششم محققان به عنوان برگزیدگان رازی با دریافت گرانت و اعتبار پژوهشی از سوی معاونت تحقیقات وزارت بهداشت تشویق می شوند.

حسنی یادآور شده بود: برای اولین بار معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت تصمیم گرفت که از افراد دارای رتبه های چهارم تا ششم نیز تقدیر به عمل آورد.

43 محقق برجسته کشور در شانزدهمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی با حضور رئیس جمهور در روز 20 دی ماه مورد تقدیر قرار گرفتند.

ردیف نام گروه رتبه چهارم محققان رتبه پنجم محققان رتبه ششم محققان رتبه دوم محقق جوان  رتبه دوم محقق دانشجو
1 کمیته تخصصی علوم بالینی - جراحی مژگان رضایی کنوی
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
علی دباغ
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

محمدرضا جعفری نسب
دانشگاه ع
لوم پزشکی شهید بهشتی

مریم مغانی لنکرانی
موسسه پژوهشگران طب و توسعه  بهداشت

علی صلواتی
دانشگاه علوم پزشکی تهران
 
2 کمیته تخصصی علوم بالینی داخلی فرزاد حدائق
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
محمدرضا اردلان
دانشگاه علوم پزشکی تبریز

صادق مسرت مشهدی
دانشگاه علوم پزشکی تهران

نریمان نظامی
دانشگاه علوم پزشکی تبریز

امیر هادی مغزی
 دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

3 کمیته تخصصی علوم پایه

محمود جدی تهرانی
جهاددانشگاهی ابن سینا

سیاوش ریاحی
دانشگاه تهران

علی اصغر انصافی
دانشگاه صنعتی اصفهان

امیر فرشچی
موسسه پیشگامان نوین داروی رازی

شکوفه نوری
دانشگاه  تربیت مدرس
4 کمیته تخصصی علوم توانبخشی و پیراپزشکی

حسین نگهبان سیوکی
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

مسعود مظاهری
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

محسن ادیب حاج‌باقری درچه
دانشگاه علوم پزشکی کاشان

آزاده صفایی
دانشگاه علوم پزشکی شیراز

مجید صفا
دانشگاه علوم پزشکی تهران

5 کمیته تخصصی علوم  دندانپزشکی ناصر اصل امین آبادی
دانشگاه علوم پزشکی تبریز

مهرداد لطفی

دانشگاه علوم پزشکی تبریز

فاطمه‌عزالدینی اردکانی
دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد

 

رسول قیصری
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

6 کمیته تخصصی علوم  بهداشتی، مدیریت و تغذیه

مسعود یونسیان
دانشگاه علوم پزشکی تهران

راهب قربانی
دانشگاه علوم پزشکی سمنان
غلامرضا موسوی
دانشگاه تربیت مدرس

فاطمه حیدری
دانشگاه پزشکی شاهد

خدیجه میرزایی
دانشگاه علوم پزشکی تهران
7 کمیته تخصصی علوم دارویی

صدیقه عسگری  دستجردی
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

سیده زهرا بطحائی
دانشگاه تربیت مدرس

سید ناصر استاد
دانشگاه علوم ‌پزشکی تهران

کامبیز حسن زاده
دانشگاه علوم پزشکی
کردستان
شهلا سلطانپور
دانشگاه علوم پزشکی تبریز
 8  کمیته تخصصی فناوری‌های نوین  مهریار حبیبی
 سازمان انتقال خون

محمد سعید حجازی

دانشگاه علوم پزشکی تبریز

علی محمدی
دانشگاه علوم پزشکی تهران
محمود امیری
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

 سید محمود(مسیحا)هاشمی
دانشگاه
 تربیت مدرس

 9  کمیته تخصصی ابداعات و اختراعات   شهرام شهابی
دانشگاه علوم پزشکی ارومیه
 نغمه ستار احمدی
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
 کیوان مجیدزاده ‌اردبیلی
جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران
 

 پردیس غفاریان
دانشگاه شهید بهشتی

 10  کمیته تخصصی HSR   علی اردلان
موسسه ملی سلامت
 فانک فهیمی
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

 علی مهرابی توانا
دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله 

   ناهید رمضان ‌قربانی
 دانشگاه علوم پزشکی تهران

 

خبر مرتبط :

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه