کد خبر: ۴۹۲۱۶
تعداد نظرات: ۲ نظر

کارشناسان دولتی دامپزشکی در کشتارگاههای دام استان تهران مستقر شدند.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی  اداره کل دامپزشکی استان تهران، «دکتر واعظی» مدیر کل دامپزشکی استان تهران از استقرار و به کارگیری ناظرین بهداشتی ویژه دولتی در کشتارگاههای دام  استان  خبر داد و اظهار داشت: در جهت ایجاد تدابیر ویژه برای پیشگیری از شیوع بیماری ها, با استقرار ناظر بهداشتی ویژه دولتی در کشتارگاه های دام بر عملکرد کادر بهداشتی و کنترل بهداشتی کشتارگاه نظارت بیشتری صورت می پذیرد.

وی در ادامه تصریح کرد: در تمامی کشورهای پیشرفته دنیا استقرار ناظرین بهداشتی در کشتارگاههای دام و طیور کاملا حاکمیتی بوده و این ناظرین بر تمامی فعالیتهای کشتارگاه از صفر تا صد نظارت مستقیم دارند و در واقع بازوی شبکه دامپزشکی در کشتارگاه می باشند.

دکتر  واعظی در ادامه اظهار داشت: از جمله وظایف این ناظرین را بازرسی بهداشتی قبل و پس از کشتار، کنترل بهداشتی قرنطینه ای خودروهای حمل، کنترل بهداشتی محیط کشتارگاه، کنترل بهداشتی فرایند سالن ها و، کنترل بهداشتی خودروهای سردخانه دار و ….. برشمرد.

 
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
دامپزشک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۵
1
2
سازوکاری برای ایاب وذهاب ناظرین دولتی دیده نشده.سال 95هم این طرح انجام شدکه موفقیت چندانی نداشت.همچنین قدرت لازم راهم متاسفانه ندارندوپشتیبانی جدی ازناظرین انجام نمیگیرد.
امیدوارم این سری ثمربخش وموفق باشند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۵
0
0
این خبر برای چندمین بار بازنشر شده چرا!!!
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه