کد خبر: ۴۹۷۶۳
تعداد نظرات: ۱۷ نظر
رئیس سازمان نظام دامپزشکی:
مراسم تکریم رئیس پیشین و معارفه رئیس جدید شورای نظام دامپزشکی استان اصفهان با حضور رئیس سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا برگزار شد ...

حکیم مهر: مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان گفت: اداره کل دامپزشکی استان و شورای نظام دامپزشکی دو بال یک پرنده هستند که قطعا می خواهند ارزش های والای دامپزشکی را به پرواز درآورند.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان، مراسم تکریم رئیس پیشین و معارفه رئیس جدید شورای نظام دامپزشکی استان اصفهان با حضور «دکتر محمدرضا صفری» رئیس سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا ، «دکتر شهرام موحدی» مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان، «مهندس افیونی» معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان، پیشکسوتان و فرهیختگان بخش دولتی و خصوصی دامپزشکی اصفهان برگزار گردید.

ابتدا «دکتر حمید اخوان فر» رئیس پیشین شورای نظام دامپزشکی استان اصفهان ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین در ادامه گزارشی اجمالی از فعالیت 10 ساله خود و همکارانشان در شورای نظام بیان نمود.

سپس «دکتر شهرام موحدی» مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان نیز با عرض خیر مقدم به رئیس سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا و دیگر فرهیختگان و دانشمندان دامپزشکی اصفهان افزود: امروز با افتخار در این جلسه حضور دارم زیرا پس از گذشت 10 سال و با وجود فراز و نشیب های فراوان، با برگزاری انتخابات دوره چهارم شورای نظام دامپزشکی و مشارکت بسیار بالای همکاران در انتخابات، روح جدیدی در این شورا دمیده شد و نسیم جدیدی وزیدن گرفت.

وی در این مراسم گفت: استان پهناور اصفهان، مهد شهادت، مهد تاریخ و تمدن، مهد عالمان و دانشمندان دامپزشکی است؛ استان اصفهان بزرگترین تولیدکننده شیر در کشور می باشد و همچنین رتبه اول در تولید بوقلمون، رتبه اول در تولید ماهیان زینتی، بیشترین جمعیت مسئولین فنی و بهداشتی و... را به خود اختصاص داده است و استان سرآمد در امور دامپزشکی به شمار می رود.

مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان با اشاره به جمله تاریخی رهبر کبیر انقلاب که «میزان رای ملت است»، افزود: می بایست با توجه به مشارکت بسیار بالای اعضاء در انتخابات چهارمین دوره شورای نظام دامپزشکی استان به رای مشارکت کنندگان احترام گذاشته می شد.

دکتر موحدی در ادامه اذعان نمود: افتخار من این است که در بخش خصوصی دامپزشکی فعالیت نموده ام و الفبای بخش خصوصی را به خوبی می دانم و از مشکلات این حوزه با خبرم.

وی گفت: نگاه دو جانبه و دو پهلوی بدخواهان در تزریق اختلاف شورای نظام دامپزشکی و اداره کل دامپزشکی در استان گران سنگ اصفهان به شدت کذب است.

دکتر موحدی در ادامه تصریح کرد: اداره کل دامپزشکی استان و شورای نظام دامپزشکی استان دو بال یک پرنده هستند که قطعا می خواهند ارزش های والای دامپزشکی را به پرواز درآورند.

مدیرکل دامپزشکی استان در پایان صحبت های خود اظهار داشت: بنده به عنوان عضو انتصابی شورای نظام دامپزشکی استان، تمام همت و تلاش خویش را در جهت کمک به کار خواهم گرفت و تصریح کرد: همدلی و همکاری حوزه دامپزشکی استان اصفهان بسیار بالا می باشد و هیچ چیزی باعث بهم خوردن این همدلی ها نخواهد شد.

در ادامه «دکتر محمدرضا صفری» رئیس سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا ضمن بیان افتخار از حضور در استان اصفهان، افزود: با توجه به جایگاه رفیع اصفهان در کشور شخصا در این مراسم حضور پیدا نمودم.

رئیس سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا در ادامه افزود: براساس مجموعه مطالعات من، برای جبران برخی از موضوعات باید با هم باشیم و هیچ راه دیگری وجود ندارد.

وی افزود: اکنون دولت ها تسهیل کننده هستند و کارها باید به مردم سپرده شود و هرموقع کار به مردم سپرده شده است، همه امور به خوبی پیش رفته است.

دکتر صفری گفت: تحولات در حوزه دامپزشکی بسیار پرشتاب است و باید بدانیم این تحولات و تکنولوژی چقدر در مدیریت ها تاثیرگذار است.

وی افزود: امروزه با بحران افزایش بی رویه پذیرش دانشجو مواجه هستیم و اکنون نظام دامپزشکی کشور 39 هزار عضو دارد و هرساله به طور متوسط سالیانه 2 هزار نفر به این جمعیت اضافه می شود.

دکتر صفری در ادامه گفت: ما طبق قانون تاسیس نظام دامپزشکی موظف به ساماندهی حرفه دامپزشکی، تنظیم روابط حرفه ای دامپزشکی و... هستیم و باید ببینم چقدر برای این موضوعات وقت گذاشته ایم و تلاش نموده ایم که اتفاق های خوبی در حوزه دامپزشکی رخ بدهد و همچنین اتفاق های را که پیش رو داریم.

وی به وحدت و همدلی اشاره کرد و گفت: همیشه در اصفهان یک وحدت بسیار خوبی در حوزه دامپزشکی وجود داشته است که در خصوص نمونه های واقعی آن می توان، قوی ترین انجمن مسئولین فنی و بهداشتی دامپزشکی، انجمن کلینیسین های دامپزشکی اصفهان و ... را نام برد و این خود یک سرمایه و ظرفیت بزرگ است که می بایست در سطح ملی رواج یابد و اصفهان در حوزه دامپزشکی تاریخ ساز باشد.

رئیس سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا درپایان از دکتر شهرام موحدی مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان جهت همکاری در رفع مشکلات اخیر شورای نظام دامپزشکی استان تشکر و قدردانی نمود.

سپس با حضور تعدادی از مسئولان حاضر در این مراسم، حکم انتصاب «دکتر غلامرضا قلمکاری» به عنوان رئیس چهارمین دوره شورای نظام دامپزشکی به وی تقدیم گردید.

در پایان این مراسم نیز دکتر قلمکاری با بیان اهداف در پیش رو از همگان درخواست نمود: با همدلی و وحدت رویه در راستای ارتقاء جایگاه دامپزشکی قدم بردارند تا بتوانیم خانه دامپزشکی را با کمک به یکدیگر بسازیم.

 
 
انتشار یافته: ۱۷
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۴
محمد علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
3
3
اخه هدف از تربیت دانشجو که همش اشتغال نیست که .بالاخره مملکت فرد بیکار هم نیاز داره.بهتره که اون بیکار تحصیل کرده باشه .چه عیبی داره؟؟؟ بعدشم پرسنل دانشکده دامپزشکی نباید بیکار بشن حداقل برای یک سری از افراد شغل ایجاد میشه.
ناشناس
|
France
|
۰۷:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
0
0
بالاخره همدلی و مقاومت هوشمندانه پاسخ داد .قابل توجه دوستان استانهای قزوین،خراسان شمالی،مرکزی و......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
0
0
اگر اینطوریه پس چرا هیچ کاری انجام نمیدین .............
پاسخ ها
دکتر حسین زاده
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
علت مشخصی دارد که انجام نمی دهند ، بطور مثال در همین سخنرانی به مانند همیشه به صراحت از عضویت سی و نه هزار نفر در نظام دامپزشکی سخن به میان آمده ، البته چندین سال است که از همین تعداد نام برده می شود !! اما در زمان انتخابات آن هم بعد از ده سال ، فقط هفت هزار نفر بصورت پر شور !! در انتخابات شرکت میکنند و جالب است که نتیجه این انتخابات با شرکت فقط بیست درصد از اعضا و با عجله مورد تایید قرار میگیرد .
البته ظاهرا" تعداد اعضای قانونی و واجد شرایط ( احتمالا" بالای 16 سال ) در هنگام انتخابات حدود چهارده هزار نفر اعلام شده بوده است !!
خب وقتی نهادی که ظاهرا" اساس اش بر انتخابات است و اینگونه با آن بازی میکند !! شما چه انتظاری دارید تا به بقیه حرفهایش عمل کند !!؟؟ شما از این بیست درصد که در نهایت نیز عملا" بطور انتصابی چیده شدند ، چه عملکردی میتوانید ببینید !!؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
0
2
بازم مسئولان ........... اونی که باید ناله کنه ماییم نه شما ، شما وظیفتون رفع مشکله نه ناله دقیقا نظام کدوم مشکلو تا حالا حل کرده ؟ مسئله دانشجوها ؟ مشکل حقوق مسئول فنی ؟ توهین های مختلف به دامپزشکی؟ نقش نظام به جز ایجاد مشکل و پیچیدگی بیشتر چی بوده تا حالا؟
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
1
1
سلام
لازم است از حسن تدییر و پیگیری مشفقانه عضو محترم انجمن صنفی مسولین فنی بهداشتی استان اصفهان،برادر بزرگوار جناب آقای افقری در جهت رفع مشکل نظام استان ،کمال تشکر و امتنان را داشته باشیم
ناشناس
|
France
|
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
0
2
تازه چند تا دانشگاه جدیدم انگار خیلی اروم شروع دارن می کنن به تأسیس دانشکده دامپزشکی ، میبد یزد و گرگان فعلا
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
0
0
از حمایتهای بیدریغ مدیرکل دامپزشکی استان از شورای نظام دامپزشکی استان تشکر می کنیم
ناشناس
|
United States
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
0
1
بحران؟ این مساله چند ساله از حد فاجعه هم گذشته. منتها سودی که در جیب مسئولین و معلمین دانشگاهها میره مانع از کاهش و یا حداقل ثابت نگه داشتن ظرفیت پذیرش میشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
0
1
ایشون به جای اینکه در هر مجلسی مکررا در مورد این موضوع رو سخنرانی کنند توضیح بدهند که تا به حال به عنوان رئیس نظام دامپزشکی چه اقداماتی برای جلوگیری از ورود این حجم از فارغ التحصیل که اکثرا هم فاقد سواد لازم هستند انجام داده اند؟؟؟
.....................
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
0
1
جناب دکتر صفری ........... نه کاری از دست شما برمیاد و نه سازمان و نه اداره کل ها و نه همکاران و اعضاء نظام. خودتون را تو سفر اذیت نکنید. برین سی وسه پل و... کسی از شما ها توقع نداره، از این حرف ها خیلی گفته شده، سخنان خودتان را سرج کنید، اگه میخواست کاری برای ساماندهی انجام بشه حالا صدردصد نه، 2 درصد انجام میشد. ..........................
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
1
0
مدیر کل مقتدرانه همه ی حرف هارو زد. ان شاالله که اوضاع مسئول فنی ها بهتر بشه.
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
0
3
بحران ،حداقل برای نظام دامپزشکی بحران نیست این دوهزار نفر ک اضافه میشوند سالی حداقل دویست میلیون تومان حق نظامشونه ک به جیب نظام میره کجاش برای نظام بحرانه؟؟؟
دامپزشک
|
Singapore
|
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
0
3
ایران کشور عجیبیه!!!میلیارد بار یه مشکل از طرف میلیون نفر مطرح می شه،مسئولین میان پشت تریبون اونها هم همون مشکل رو برای همون میلیون نفری که می دونن می گن.بعد که از تریبون اومد پایین،باز آش همون و کاسه همون!!!دیگه الان بیست ساله این مشکل ازدیاد فارغ التحصیل مطرحه،نماینده های مجلس باید سریع پیگیری می کردن ولی چون نماینده دولت هستن اهمیتی نمی دن.این همه لفت دادن یه مشکل مبرهن،فقط نشانه کوتاهی بی کفایتی و اهمیت ندادن هست.
مجید
|
United States
|
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
0
1
تجربه نشان داده که هیچ نهادی بغیر از وزارت بهداشت قدرت ایستادگی در برابر مافیای ثروت و قدرت را ندارد ظرفیت پانصد نفری دامپزشکی رسیده به ۵۰۰۰ نفر تا جیب عده ای از فروش مدرک پر شود .از آن طرف هم جمعیت دامی نصف شده و کارخانه ها دچار رکود اند نتیجه این میشود که دکتر دامپزشک مدرکش را ول میکند و رستوران داری میکند .
کلهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
0
0
سلام
لازم است از حسن تدییر و پیگیری مشفقانه عضو محترم انجمن صنفی مسولین فنی بهداشتی استان اصفهان،برادر بزرگوار جناب آقای افقری در جهت رفع مشکل نظام استان ،کمال تشکر و امتنان را داشته باشیم که با همکاری هم گل کاشتند
ناشناس
|
France
|
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
0
0
درود بر دکتر افقری عزیز،دست مریزاد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه