کد خبر: ۴۹۷۸۴
تعداد نظرات: ۲ نظر

سازمان دامپزشکی به دنبال رفع همه موانع تولید بر سرراه تولیدکنندگان است و بر اساس دستورالعمل موجود، تولیدکنندگان می توانند آن را از ما مطالبه کنند.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، «دکتر علیرضا رفیعی پور» رییس سازمان دامپزشکی، صبح امروز چهارشنبه در همایش مدیریت تضمین کیفیت و رونمایی از کتاب «راهنمای مکمل سازی دامی» در هتل لاله تهران، با اعلام این مطلب افزود: سازمان دامپزشکی موظف به رفع هرنوع مانع سرراه تولید است و در این رابطه با وجود حجب و حیای تولیدکنندگان آنها حق دارند بر مبنای قانون آن را از این سازمان مطالبه کنند.

وی با بیان اینکه تولیدکنندگان بر مبنای قانون می توانند هرگونه کوتاهی در این مورد را مواخذه کنند، گفت: به طور نمونه سازمان دامپزشکی در زمینه رفع موانع تولید می کوشد فرآیند صدور پروانه ها را اصلاح کند، اما در نقطه مقابل آن بدون تعارف در بررسی و نظارت بر کیفیت محصول مو را از ماست بیرون می کشد.

به گفته وی، سازمان دامپزشکی کشور در کنار تلاش برای کاهش موانع تولید، آنها را مسوول محصول نهایی می داند.

رییس سازمان دامپزشکی کشور با بیان اینکه پیرو توصیه های مقام معظم رهبری سه گام مهم واگذاری امور به مردم، تاکید بر تقویت دانش و جوانگرایی در دستور کار سازمان قرار دارد، اظهار کرد: در شرایط جنگ اقتصادی که دشمن علیه جمهوری اسلامی ایران آغاز کرده است باید از شرایط سخت تحمیلی به نفع خروج از وابستگی بالای صنعت مکمل سازی استفاده کرد.

وی ضمن اشاره به سابقه ۷۰ ساله صنعت دام و طیور به صورت تولید انبوه و صنعتی یکی از ابزارهای این صنعت را خوراک مناسب دانست که باید از وابستگی خارج شود.

رفیعی پور در بخشی از سخنان خود از تعبیری جالب جهت تاکید بر توان خوداتکایی در تولید داخلی خوراک صنایع دام، طیور و آبزیان استفاده کرد و گفت: امروز اگر در اروپا محصولی با زبان مادری آنها تولید می شود، ما با زبان پارسی می توانیم به صورت همزمان آن را تولید کنیم و این افتخاری برای خروج از وابستگی هرچه سریع تر کشورمان خواهد بود.

در این همایش کتاب راهنمای فنی تولید و اصول تضمین کیفیت کارخانجات مکمل سازی که تالیف گروهی از مولفان اهل فن این صنعت است، تحت نظارت دفتر دارو و درمان سازمان دامپزشکی کشور رونمایی شد و از دست اندرکاران تالیف و انتشار آن تجلیل شد.


 
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
0
0
باید همه کارارو بدن به بخش خصوصی
ناشناس
|
Germany
|
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
0
0
مو را از ماست چطور ميكشند؟
كشتارگاهها هرچه توليد كنند ميفروشند
كارگاههاي خوراك دام هرچه توليد كنند ميفروشند
فقط بازار و فروشنده خرده پا مو را از ماستش ميكشند؟!
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه