کد خبر: ۵۰۰۳۵

مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان با حضور در یک گاوداری صنعتی درگیر بیماری لمپی اسکین از نزدیک در جریان اقدامات صورت گرفته و خدمات دامپزشکی قرار گرفت و بر رعایت حداکثری ضوابط امنیت زیستی تاکید کرد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان، «دکتر شهرام موحدی» مدیر کل با همراهی «دکتر محمد کشتکار» معاون سلامت، «دکتر وحید مقدس» رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماری های دامی اداره کل دامپزشکی استان، «دکتر مجید فلسفی منش» رئیس و «دکتر سید جمال الدین آل معصوم» معاون شبکه دامپزشکی شهرستان برخوار  با حضور در یک از گاوداری های صنعتی این شهرستان از تمامی بخش های این واحد تولید شیر و گوشت بازدید نمودند.

در ابتدای این بازدید دکتر موحدی مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان و همراهان با حضور در محل دفتر مدیریت گاوداری با مدیرعامل، دامپزشک و مدیر تولید این گاوداری صنعتی دیدار و گفتگو نموده و در جریان موضوعات مرتبط،  مشکلات و مسائل پیرامون تولید فرآورده های خام دامی قرارگرفتند.

ابتدا مدیر عامل این واحد تولیدی با عرض خیر مقدم به مدیرکل دامپزشکی استان و همراهان از حمایت های بی دریغ اداره کل دامپزشکی استان و شبکه دامپزشکی شهرستان برخوار همچون رصد، پایش و مراقبت شبانه روزی بیماری ها، اجرای عملیات واکسیناسیون ضربتی و... تشکر وقدردانی نمود.   

سپس دکترموحدی با عرض خداقوت به مدیرعامل و دیگر دست اندرکاران این مجموعه تولیدی بر عزم دامپزشکی بر حمایت و تلاش در جهت حفظ و حراست از سرمایه های ملی و رونق تولید در بخش دامی تاکید کرد.

در ادامه این گفتگو دامپزشک این گاوداری صنعتی گزارشی از مجموعه اقدامات صورت گرفته از جمله عملکرد اجرای عملیات واکسیناسیون، سمپاشی، ضدعفونی و... در راستای مبارزه و کنترل بیماری لمپی اسکین ارائه داد.

 در ادامه مدیر کل دامپزشکی استان و همراهان با حضور در محل قرنطینه چند راس گاو مبتلا به بیماری لمپی اسکین  بر لزوم انجام اصول امنیت زیستی و رعایت نکات بهداشتی در گاوداری های صنعتی و همچنین اجرای برنامه های مدون پیشگیری و مراقبت دامپزشکی در خصوص بیماری های واگیر دار دامی و مشترک بین انسان و دام تاکید کرد.

بازدید میدانی از بخش های مختلف این واحد تولیدی شیر و گوشت از دیگر برنامه های حضور مدیر کل دامپزشکی استان و هیئت همراه در محل این گاوداری صنعتی بود.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه