کد خبر: ۵۰۱۶۰
تعداد نظرات: ۳ نظر

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان اصفهان از کمبود شدید نیروی انسانی و خالی بودن حداقل 30 درصد از پست های سازمانی اداره کل دامپزشکی استان سخن گفت و تصریح کرد: اکنون خدمات رسانی به نحو مطلوب اما با تعداد و حجم کاری فراوان بر دوش کارکنان دامپزشکی استان در حال انجام است.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان، جلسه کارگروه توسعه مدیریت به ریاست «دکتر عبدالرضا مرادی» معاون توسعه مدیریت و منابع، دیگر اعضاء و با دعوت از نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در محل سالن جلسات شماره 2 اداره کل دامپزشکی استان برگزار گردید.

ابتدا دکتر عبدالرضا مرادی معاون توسعه مدیریت و منابع با عرض خیرمقدم به «خانم مهندس محرابی» نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی در ادامه پیرامون ساختار سازمانی و اهم وظایف دامپزشکی در سطح جامعه مطالبی بیان نمود.

وی در حضور نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از سختی کار کارکنان دامپزشکی در مقایسه با دیگر کارکنان دولت سخن گفت و افزود: اکثریت خدمات دامپزشکی در محل دامداری ها، مرغداری ها، مزارع پرورش ماهی، زنبورستان ها، کارخانجات تولید خوراک دام و طیور، مکمل و داروسازی و ... به بهره بردان عرضه می گردد.

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان در بخشی دیگر به کمبود شدید نیروی انسانی و خالی بودن حداقل 30 درصد از پست های سازمانی اداره کل دامپزشکی استان اشاره کرد و تصریح کرد: اکنون خدمات رسانی به نحو مطلوب اما با تعداد و حجم کاری فراوان بردوش کارکنان دامپزشکی در حال انجام است.

 دکتر مرادی در ادامه پیرامون کمبود شدید خودروهای عملیاتی سخن گفت و افزود: نیروهای فنی دامپزشکی در اکثر مواقع در راستای خدمت رسانی به مردم باید از مسیرهای سخت و طاقت فرسا عبور کنند که این مهم با داشتن حداقل یک خودروی عملیاتی کمک دار امکان پذیر است و مستلزم آن است که سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در امر تسهیل امور و رفع مشکلات اداری و فنی دامپزشکی نگاه ویژه ای به این نهاد خدمت رسان داشته باشد.

سپس «مهندس سعید قربانی فراز» دبیر کارگروه توسعه مدیریت اداره کل دامپزشکی استان گزارشی از مصوبات جلسات پیشین این کارگروه ارائه نمود.

در ادامه هر یک از اعضای کارگروه گزارشی از اقدامات صورت گرفته، میزان تحق اهداف، مشکلات پیش رو، امر مستندسازی در زمینه ارزیابی عملکرد در سال گذشته و تلاش در جهت ارتقاء سطح بهره وری ارائه نمودند.

سپس خانم مهندس محرابی نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ضمن عرض خداقوت به حاضرین در جلسه در ادامه از حضور در اداره کل دامپز شکی استان و آشنایی با اهم وظایف و عملکردها ابراز خرسندی نمود و افزود: پیگیری های لازم تا حصول نتیجه را ادامه خواهد داد.

در پایان نیز دکتر عبدالرضا مردای معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان و رئیس جلسه با جمع بندی موضوعات مطرح شده، مصوبات را جهت پیگیری توسط اعضاء و بیان گزارش در جلسه آتی بیان نمود.

 
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
0
0
باید به وزارت بهداشت ملحق شیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
0
0
سلام.ماشاالله با این اشتیاقی که همکاران به سفرهای خارجی دارند باید هم کار سازمان لنگ بزند.ضمنا اکثر وظایف سازمان برونسپاری شده و بخش خصوصی بینوا با حداقل دستمزد در حال خدمت رسانی است.
ناشناس
|
Canada
|
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۳
0
0
بله کارمندان فنی البته خیلی زیاد داریم افرادی که اسمشان فنیه ولی کار دفترداری و اداری انجام می دهند برای اینکه از مزایایی فنی هم استفاده بکنن .سازمان دامپزشکی قائل به احکام قرارداد یا پیمانهای امضاء شده توسط خودشان نیستند و زورگویی می کنن یعنی حتی امضاء رئیس سازمانش هم بی ارزشه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه