کد خبر: ۵۰۲۵۹
تعداد نظرات: ۳ نظر

مدیر کل دامپزشکی استان کرمانشاه گفت: در راستای بخشنامه شماره 671709 مورخ 1397/12/05 مراحل اداری تبدیل وضع کارکنان شاغل در مشاغل حاکمیتی طی فرآیند اعلام شده از وزارت جهاد کشاورزی و سازمان دامپزشکی کشور با جدیت در دستور کار قرار گرفت .

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه، «دکتر امید حاج محمدی» مدیر کل دامپزشکی استان گفت: در راستای بخشنامه شماره 671709 مورخ 1397/12/05 مراحل اداری تبدیل وضع کارکنان شاغل در مشاغل حاکمیتی طی فرآیند اعلام شده از وزارت جهاد کشاورزی و سازمان دامپزشکی کشور با جدیت در دستور کار قرار گرفت و در همین اثناء با توجه به مفاد ابلاغیه مذکور لیست کارکنان پیمانی واجد شرایط تهیه و پس از بارگزاری مستندات لازم در سامانه کارمند ایران کدشناسه رسمی آزمایشی این عزیزان صادر گردید.

وی اظهار کرد: کارکنان واجد شرایط ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه کشور نیز از پیمانی به رسمی تبدیل وضع شده اند .

مدیر کل دامپزشکی استان خاطر نشان کرد: این اداره کل همه توان کارشناسی و تخصصی خود را در فراهم نمودن زمینه های انگیزشی کارکنان بکار گرفته و همواره نسبت به اجرای قوانین و مقررات و بخشنامه های صادره توجه ویژه داشته و خواهد داشت .

دکتر امید حاج محمدی در پایان از مساعی و حمایتهای جناب «آقای پاریاد»، مدیر کل محترم امور اداری وزارت متبوع، جناب «آقای مهندس مومنی»، معاون محترم توسعه مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور و همکاران ایشان (جناب آقای مهندس رضایی نژاد مدیر کل محترم امور اداری، رفاه و پشتیبانی و جناب آقای مهندس فرهنگی مدیر کل محترم فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری) تقدیر و تشکر نموده و از درگاه ایزد منان برای این عزیزان سلامتی و سعادت را آرزو نمودند.

 

انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
0
0
زحمت کشیدید؟؟؟! اجرای قانون منت داره؟
بخش خصوصی
|
United States
|
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
0
0
کاش ایشان کمی هم به فکر اجرای ماده ۱۹ ، مبارزه با فروش داروی بی نسخه،کاعش تعرفه های طرحهای ملی هم میبودند و هزاران مشکل بخش خصوصی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
0
0
در همه استانها اجرا خواهد شد؟
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه