کد خبر: ۵۰۳۳۲

معاون تحقیقات و فناوری موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، با بیان اینکه سالانه طرح های تحقیقاتی متعددی به گروه های تخصصی تحقیقات دامپزشکی موسسه رازی ارسال می شود، گفت: طرح های مسئله محور به تصویب شورا می رسد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی موسسه رازی، «دکتر مجتبی محرمی» درباره طرح های تحقیقاتی موسسه رازی با اشاره به فعالیت گروه های تخصصی در حوزه تحقیقات دامپزشکی و کاربردی در این موسسه گفت: طرح های پیشنهادی در این گروه ها به دقت بررسی و در صورت تایید، در کمیته علمی و فنی تصویب شده و اعتبار مطالعاتی و اجرایی به آن ها اختصاص می یابد.

وی افزود: در سال های گذشته طرح های تحقیقاتی متعددی در موسسه رازی مصوب شده است و طرح های در حال اجرا در سال 97 نیز به 380 مورد می رسد.

دکتر محرمی، همچنین به 247 مورد تقاضای تحقیق طی سال گذشته در موسسه رازی اشاره کرد و یادآور شد: با توجه به رسالت تحقیقاتی موسسه رازی سالانه طرح های متعددی برای بررسی به گروه های تخصصی تحقیقات دامپزشکی این موسسه ارسال می شود؛ گرچه اولویت با طرح های کاربردی و مسئله محور است.

وی تاکید کرد: رفع نیازهای حوزه دامپزشکی کشور، حل مسائل و چالش های پیش رو در این از اولویت های تحقیقاتی موسسه رازی است و در این ارتباط حمایت ها و تامین بودجه لازم در دستور کار هر ساله موسسه قرار دارد.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه