کد خبر: ۵۰۴۱۸

هفدهمین جلسه شورای مدیران معاونت بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور با حضور مدیر کل دامپزشکی استان مازندران برگزار شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، با توجه به مصوبه پانزدهمین جلسه شورای مدیران معاونت بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور با موضوع دعوت از مدیران کل دامپزشکی استان ها جهت شرکت در جلسات شورا بمنظور طرح موضوعات استانی مرتبط با حوزه این معاونت، هفدهمین جلسه شورای مدیران معاونت بهداشتی و پیشگیری با حضور مدیرکل، معاون سلامت، مسئول حراست و رئیس اداره قرنطینه و امنیت زیستی اداره کل دامپزشکی استان مازندران برگزار گردید.

در این جلسه موضوعات مرتبط با اداره کل دامپزشکی استان مازندران در حوزه های مختلف شامل نظارت بر بهداشت عمومی، بهداشت و بیماری های دام، طیور و آبزیان و همچنین قرنطینه مطرح و در مورد آنها تصمیم گیری گردید.

سطح بندی واحدهای تبدیل ضایعات، کنترل خودروهای حامل فراورده های خام دامی، واردات  نهاده های دامی، حمل بهداشتی فراورده های خام دامی، وضعیت مسئولین بهداشتی واحدهای پرورش طیور، واکسیناسیون دامها و اقدامات بهداشتی در مزارع پرورش آبزیان از مهمترین مصوبات هفدهمین جلسه این شورا بوده است.

لازم بذکر است شورای هماهنگی مدیران معاونت بهداشتی و پیشگیری به ابتکار معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور و بمنظور هماهنگی بیشتر دفاتر زیر مجموعه این معاونت تشکیل و جلسات آن هر دو هفته یکبار و با حضور مدیران کل معاونت و مدیرکل مرکز ملی تشخیص، آزمایشگاه های مرجع و مطالعات کاربردی برگزار می گردد و دعوت از مدیران کل استانی فرصت مناسبی را جهت بیان مسائل و مشکلات ادارات کل دامپزشکی استان ها با مدیران ستادی سازمان فراهم نموده است.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه