کد خبر: ۵۰۵۰۶
 

فرماندار شهرستان بجستان در دیداری که با مدیر کل دامپزشکی خراسان رضوی و هیئت همراه وی داشت گفت: موضوع دام، طیور و دامپزشکی برای شهرستان از لحاظ اقتصادی، اجتماعی، معیشتی، بهداشت و آموزش بسیار حایز اهمیت است .

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی، «مهندس ابراهیمی» اظهار داشت: ظرفیت مرغداری گوشتی و جمعیت دام سبک شهرستان فرصتی مناسب برای اشتغال و آبادانی این شهرستان بوده و نقش شبکه دامپزشکی در صیانت از سرمایه دام و طیور شهرستان دارای  اهمیت می باشد.

وی افزود: در هر زمان آمادگی داریم برای حل مسائل دامپزشکی و پیشگیری از بروز انواع بیماری های مشترک همکاری نموده و در حال حاضر در زمینه دامپزشکی مشکل خاصی در سطح شهرستان نداریم و از این جهت رضایت مجموعه را اعلام می دارم.

مدیر کل دامپزشکی استان خراسان رضوی نیز در این دیدار بیان داشت: وظایف ما در بخش ها مختلف در حال انجام بوده و نقش این نهاد در تولید، اقتصاد، اشتغال و مسائل اجتماعی طی سال های اخیر به خوبی نمایان می باشد.

وی یاد آور شد: کمبود اعتبارات دامپزشکی نگران کننده بوده و هرچه در زمینه پیشگیری سرمایه گذاری و اقدامات کنترلی صورت گیرد، می توان شاهد رشد اقتصادی در مناطق مختلف خصوصا روستایی و تثبیت اشتغال پایدار  باشیم .

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه