کد خبر: ۵۱۸۲۷
تعداد نظرات: ۳ نظر
در مراسم اختتامیه اجلاس منطقه‌ای oie:
ایران گزارشی مبسوط از نتایج اجلاس تب برفکی شیراز و محورهای نقشه راه تدوین شده را ارایه و خواستار همگرایی در کل منطقه برای مبارزه و ریشه کنی این بیماری شد...


حکیم مهر: مراسم اختتامیه اجلاس منطقه ای oie در شهر سندایی کشور ژاپن با حضور ۳۵ کشور منطقه و هییت رییسه و نیز مدیر کل سازمان بهداشت جهانی دام برگزار گردید.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی، در این مراسم ابتدا دستاوردها و چالش های پیش رو در حوزه مدیریت بیماریها در منطقه با تمرکز بر بیماری تب برفکی بحث و بررسی شد.

ایران گزارشی مبسوط از نتایج اجلاس تب برفکی شیراز و محورهای نقشه راه تدوین شده را ارایه و خواستار همگرایی در کل منطقه برای مبارزه و ریشه کنی این بیماری شد.

سپس کلیه پیش نویس اسناد مورد بررسی شده در طول روزهای گذشته در اجلاس به رای جلسه گذاشته شده و همگی مورد تصویب نهایی قرار گرفت.

در پایان موضوع میزبانی اجلاس سال ۲۰۲۱ و ۲۰۲۳ مورد بحث قرار گرفت.

با توجه به نامزدی کشور تایلند برای برگزاری اجلاس سال ۲۰۲۱ کشورمان ایران نامزد برگزاری اجلاس بعدی در سال ۲۰۲۳ شد که مورد استقبال کلیه اعضای منطقه قرار گرفت.

این اجلاس در روز جمعه ساعت ۱۳ به وقت ژاپن به کار خود پایان داد.

 


انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۶
0
5
راستی آقای دکتر رفیعی پور و دکتر عابدی ، ما در اجلاس شیراز چه دستاوردی داشتیم و یا با گذشت بیش از 6 ماه چه اقدامی برای مصوبات آن انجام دادیم. که در اجلاس oieگزارش مبسوطی از نتایج آن ارائه کردید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۶
شاید دستاوردهایی داشته که ما نامحرم ولی اعضای اجلاسیه محرم هستند. یا شاید دستاوردهایی هست که بعدا نوسته شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۶
1
3
آقای دکتر حتما خودشان بیشتر اطلاع دارند. به نظرم برای پیشنهاد چنین اجلاس بین المللی، فقط درخواست سازمان ملاک نیست باید قبلا توسط آقای وزیر در هیات وزیران مصوبه بگیردو بعد خیلی از رایزنی ها در این خصوص توسط وزارت امور خارجه پی گیری و منظم گردد. اینطور اجلاس بین سازمان های دولتی با همایش ها و کنگره های بین المللی متفاوت است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه