کد خبر: ۵۲۶۸۹
تعداد نظرات: ۳ نظر
به مناسبت گرامیداشت هفته دامپزشکی:
«دکتر رضاییان‌زاده» معاونت تشخیص و درمان سازمان دامپزشکی کشور ضمن بازدید از پایگاه مشاوره واقع در ایستگاه تئاتر شهر، از نزدیک شاهد روند اطلاع رسانی این عزیزان به شهروندان تهرانی بود...

حکیم مهر: دانشجویان دامپزشکی در کنار کارشناسان شبکه دامپزشکی تهران به مدت ۲ روز در ۴ ایستگاه مترو پایتخت به پرسش‌های عمومی و تخصصی شهروندان در زمینه مسائل مرتبط با دامپزشکی پاسخگو بودند.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، به مناسبت گرامیداشت هفته دامپزشکی در ایران ایستگاه‌های اطلاع‌رسانی با عنوان پایگاه مشاوره رایگان غذای سالم در ۴ ایستگاه منتخب مترو تهران بزرگ، پاسخگوی پرسشهای عمومی و تخصصی شهروندان تهرانی بود.

دانشجویان دامپزشکی در کنار کارشناسان شبکه دامپزشکی تهران در ۴ ایستگاه امام خمینی، تئاتر شهر، شهید بهشتی و آزادی به مدت ۲ روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۷ بعد از ظهر، به ارائه خدمات مشاوره ای پرداختند

 استقبال قابل توجه شهروندان تهرانی از خدمات ارائه‌ شده در این ایستگاه ها از جمله نکاتی بود که حاکی از تمایل مردم به افزایش اطلاعات مرتبط با بهداشت مواد غذایی و همچنین نحوه رسیدگی و نگهداری درست از حیوانات همراه داشت.

در روز اول استقرار این پایگاه‌ها «دکتر رضاییان‌زاده» معاونت تشخیص و درمان سازمان دامپزشکی کشور ضمن بازدید از پایگاه مشاوره واقع در ایستگاه تئاتر شهر، از نزدیک شاهد روند اطلاع رسانی این عزیزان به شهروندان تهرانی بود.

این پایگاه ها به همت سازمان دامپزشکی کشور و با همکاری مترو تهران، اداره کل دامپزشکی استان تهران، دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران و دانشکده علوم تخصصی دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران برپا شد.
 


 
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
دکتر محمد لطفی زاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
9
6
بسمه تعالی. ممنون از این اقدام ارزنده.
البته سازمان دامپزشکی بعنوان حاکمیت وظیفه دارد به حجاب اهمیت دهد نه اینکه خود مروج عدم حجاب اسلامی باشد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
جانم‌؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۴
0
0
آقای دکتر رضائیان زاده کاش سری به زیر مجموعه های مدیریتی خودش میزد و انجا را سر و سامان میداد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: