کد خبر: ۵۳۱۲۲
 

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه طرح جامع پدافند زیستی قم موردتوجه همه دستگاه‌های استان باشد،گفت: شهرداری و دامپزشکی و بهداشت و درمان قم در این زمینه با برنامه‌ریزی فعالیت کنند.

به گزارش حکیم مهر به نقل از تسنیم، «سردار غلامرضا جلالی» در حاشیه شورای پدافند غیرعامل استان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: اولویت‌های مهم ما در استان قم موضوع پدافند زیستی است و با توجه به حجم بالای دام در قم مباحث مرتبط با آن بسیار مهم است.

وی بابیان اینکه طرح جامع پدافند زیستی استان موردتوجه همه دستگاه‌های قم باشد،تصریح کرد: شهرداری و دامپزشکی و بهداشت و درمان قم در این زمینه با برنامه‌ریزی فعالیت کنند.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور بابیان اینکه پدافند شهری با توجه به توسعه شهر قم بسیار مهم است،بیان کرد: با توجه به افزایش جمعیت شهر مقدس قم پدافند شهری یکی از موضوعاتی است که باید مورد تأکید باشد و با دقت و توجه بیشتر به آن نگاه شود.

سردار جلالی خاطرنشان کرد:حل موضوع وابستگی زیرساخت‌ها به یکدیگر یکی از موضوعاتی است که نباید از آن غافل شد و اگر اتفاقی افتاد و برق با قطعی مواجه شد آب و خدمات دیگر قطع نشود.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه