کد خبر: ۵۳۸۵۰

«واکین فینیکس» بازیگر نقش جوکر به دلیل رعایت اصول اخلاقی در برابر حیوانات تجلیل می‌شود.

به گزارش حکیم مهر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، «واکین فینیکس» بازیگر جوکر از سوی بنیاد مردمی رعایت اصول اخلاقی در برابر حیوانات به عنوان بهترین شخص حامی در سال ۲۰۱۹ معرفی شد.

فینیکس از سن سه سالگی گیاهخوار بوده است. او که معمولا از مخالفان مصاحبه محسوب می‌شود از حامیان قدیمی سازمان‌های حقوق حیوانات است. این بازیگر نامزد سه دوره اسکار، اخیرا در بیلبور‌های این سازمان که به اختصار با نام پیتا «PETA» شناخته می‌شود با عنوان «همه ما جانور هستیم» حضور داشته است.

فینیکس همچنین یک مستند به نام «حیوانِ انسان» را تهیه کنندگی کرده است. این مستند درباره فعالان حقوق حیوانات است و با سود آوری‌های صنایع مختلف از حیوانات، مقابله و مخالفت می‌کند.

همکاری فینیکس با بنیاد پیتا شامل کمپین‌هایی از جمله مقابله با درست کردن چرم سگ می‌شود.

رئیس این بنیاد می‌گوید: واکین فینیکس هیچ فرصتی را برای رهایی حیوانات از شرایط کنونی هدر نمی‌دهد.

فینیکس با دریافت این افتخار به جمع افرادی از جمله «پاپ فرانسیس اوپرا وینفری»، «آنجلیکا هاستون» و اشخاص مشهوری مانند «اولیویا مان»، «اوا مندس» و «آلسیا سیلور استون» پیوست که با این بنیاد در ایجاد هشدار‌هایی در برابر ظلم‌ها علیه حیوانات همکاری کرده اند.

فینیکس اخیرا در فیلم سینمایی «جوکر» به کارگردانی «تاد فیلیپس» نقش آفرینی کرده که با فروشی فوق العاده روبرو شده و از مدعیان اصلی جوایز بهترین بازیگر امسال در جوایز سینمایی است.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه