کد خبر: ۵۴۱۱۸
 
 

دختر ۹ ساله‌ای که در حال رفتن به مدرسه بود مورد حمله دو سگ شپرد قرار گرفت و جانش را از دست داد .

به گزارش حکیم مهر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، یک دختر ۹ ساله چینی که مورد حمله دو سگ غول پیکر قرار گرفته بود جانش را از دست داد. در این حادثه وحشتناک که هفته گذشته در منطقه کیویانگ واقع در استان هبئی چین رخ داد، «لینگ لینگ» در حال رفتن به مدرسه بود که مورد حمله دو سگ شپرد قرار گرفت.

این دو سگ با انداختن این دختر روی زمین گلوی او را دریدند. در لحظه وقوع حادثه همکلاسی‌ها و بویژه خواهر قربانی تلاش کردند تا با پرتاب سنگ سگ‌ها را فراری دهند، اما ناکام ماندند. همچنین خواهر قربانی تلاش کرد با باخبر کردن والدینش قربانی را نجات دهد، اما به دلیل دیر رسیدن رسیدن پدر و مادرش این کودک جانش را از دست داد.

این دختر پس از انتقال به بیمارستان در حالی که تقریبا سرش از بدنش جدا شده بود اعلام شد که جانش را از دست داده است.

بنا به گفته یکی از روستائیان که با شنیدن صدای فریاد کودکان خود را به محل حادثه رسانده بود این دو سگ جنازه این کودک را حدود ۵۰ متر با خود حمل کرده بودند.

در ویدئویی که توسط خبرنگاران محلی تهیه و منتشر شده است، محل وقوع حادثه و خون فراوانی که از این کودک روی زمین ریخته شده مشاهده می‌شود.

بنا به این گزارش صاحب این سگ‌ها به خبرنگاران گفت که او خبر نداشت که دو سگ شپردش از خانه بیرون رفته باشند. این دو سگ توسط ماموران پلیس شکار شده و تحقیقات در این باره ادامه دارد.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه