کد خبر: ۵۴۹۳۵
تعداد نظرات: ۱ نظر

اعضای این قبیله از ادرار گاو‌ها برای استحمام خود استفاده می‌کنند چرا که باور دارند ادرار گاو از آنان در برابر عفونت‌ها محافظت می‌کند. آنان برای مصرف خوراکی از شیر و ماست تهیه شده از گاو استفاده می‌کنند اما هرگز گاو‌ها را نمی‌کشند و از گوشت این حیوانات استفاده نمی‌کنند. گاو‌ها برای این قبیله به مثابه پول برای مبادله کالا، غذا و غرور و افتخار هستند.

به گزارش حکیم مهر به نقل از آفتاب نیوز، قبیله‌ای در سودان جنوبی از گاو برای کار‌های متعددی استفاده می‌کند. این حیوان را به عنوان پول در معاملات مورد استفاده قرار می‌دهد، شیر آن را مستقیما از پستان‌هایش می‌نوشد و حتی با ادرار گاو‌ها استحمام می‌کند با این وجود، یک خط قرمز در مورد گاو‌ها برای خود قائل است، اعضای این قبیله گاو‌ها را نمی‌خورند.

نام این قبیله مونداری (Mundari) است. «ماریو گرت» عکاس ۴۲ ساله آلمانی عکس‌هایی از زندگی روزانه اعضای این قبیله تهیه کرده و سه ماه بین آنان زندگی کرده است.

او می‌گوید اعضای این قبیله از ادرار گاو‌ها برای استحمام خود استفاده می‌کنند چرا که باور دارند ادرار گاو از آنان در برابر عفونت‌ها محافظت می‌کند. آنان برای مصرف خوراکی از شیر و ماست تهیه شده از گاو استفاده می‌کنند اما هرگز گاو‌ها را نمی‌کشند و از گوشت این حیوانات استفاده نمی‌کنند.

عکاس آلمانی می‌گوید گاو‌ها برای این قبیله به مثابه پول برای مبادله کالا، غذا و غرور و افتخار هستند.
 
برچسب ها: دامپزشکی ، گاو ، سودان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
دامپزشک بیکار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
0
2
عکس یکی مونده به آخر که ادرار نیست!!
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه