کد خبر: ۵۵۵۶۸
تعداد نظرات: ۳ نظر

ماجرای مرغ های تریاکی که در گذشته از سوی سازمان دامپزشکی تکذیب شده بود دوباره در شبکه های اجتماعی مطرح و موجب تشویش اذهان عمومی شده است.

به گزارش حکیم مهر به نقل از تسنیم، چندی است که موضوع استفاده از تریاک در مرغداری ها که بارها از سوی سازمان دامپزشکی کشور تکذیب شده است به دلایل غیر شفاف در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شود.

درباره ادعاهایی که در خصوص مصرف تریاک در مرغداری های کشور در فضای مجازی مطرح شده است، اطلاعات قابل استنادی ارائه نشده اما تبلیغات سنگینی در این خصوص در شبکه های اجتماعی در حال انجام است؛ این رویه در پروژه  "وجود قرص در کیک"، "عرضه شیر و فرآورد های لبنی آلوده به سم آفلوتکسین" و حتی در گذشته "ادعای مضحک دیگری مانند ورود موزهای آلوده به HIV به کشور" مطرح شده بود.

بنابراین گزارش به نظر می رسد که برخی به دنبال تشویش اذهان عمومی در جامعه هستند و این شایعه قدیمی و تکراری دوباره از سوی سازمان دامپزشکی تکذیب شده است.

بنابر این گزارش به دلیل اینکه دوباره این موضوع در شبکه های اجتماعی مطرح شده سازمان دامپزشکی کشور اطلاعیه جدید در این ارتباط منتشر کرده که شرح آن در ذیل مطب آمده است:

"چندی است برخی کاربران در فضای مجازی از سر بی‌اطلاعی متوسل به پخش مطلبی قدیمی و سراسر کذب و بدون منبع موثق با عنوان "مرغ با طعم تریاک" کرده اند و ضمن جرح و تعدیل جهت‌دار یک گزارش و مصاحبه متعلق به تاریخ گذشته در یک روزنامه، با به اشتراک‌گذاشتن آن در افکار عمومی، مردم را دچار شک و تردید نسبت به موضوعی می‌کنند که از اساس صحّت ندارد

لذا سازمان دامپزشکی کشور ضمن تکذیب شدید بازنشر چنین اکاذیبی در فضای مجازی که موجب تشویش اذهان‌خاطر هموطنان عزیزمان می‌شود، خواستار پیگیری این دست اخبار از سوی منابع معتبر و موثق است."انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۴
0
0
یک کم صبر کنید، قراره سازمان دامپزشکی از خبرنگاری که عمدا صحبتهای رئیس سازمان را تقطیع کرده شکایت کند. انشالله
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۴
خبرنگاران همیشه فایل صوتی را نگهداری می کنند.
ضمناً ، دو ماه از انتشار خبر گذشته است. چی شد که یهو به یاد تکذیب افتادند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۴
0
0
«مصاحبه متعلق به تاریخ گذشته ...»

منظورتون مصاحبه دو ماه قبل ریاست سازمان هست؟
دو ماه را زیاد حساب می کنید؟
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه