کد خبر: ۵۵۸۰۱

برگزاری «سمینار واکسن و چالش‌های پیش رو» در البرز به دلیل رعایت موازین بهداشتی در نتیجه شرایط اخیر، در روز سه‌شنبه ۶ اسفندماه لغو و به زمان دیگری موکول شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، اعلام کرد که سمینار «واکسن و چالش های پیش رو» که قرار بود به همت موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی برای نخستین بار در کشور در روز سه شنبه ۶ اسفندماه در این موسسه برگزار شود، به دلیل شرایط کنونی و لزوم رعایت موازین بهداشتی در نتیجه کرونا ویروس لغو و به زمان دیگری موکول شد.

دبیر علمی نخستین سمینار واکسن و چالش های پیش رو روز گذشته در جمع خبرنگاران گفته بود که سمینار تخصصی واکسن و چالش های پیش رو برای نخستین بار در کشور توسط موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی با دعوت از  متولیان کمیته واکسیناسیون کشوری، تولیدکنندگان و مصرف کنندگان واکسن به منظور بررسی مشکلات کنونی این حوزه و پایش واکسن های مورد نیاز کشورمان در دهه آینده روز سه شنبه ششم اسفندماه در این موسسه برگزار می شود.

دکتر سید رضا بنی هاشمی با اشاره به اینکه موسسه رازی به عنوان متولی تولید واکسن و سرم های درمانی مارگزیدگی و عقرب زدگی در کشور، تا کنون چندین سمینار تخصصی با موضوعات بیماری های عفونی دام ، طیور و بیماری های مشترک بین انسان و دام برگزار کرده است، افزود:  نخستین سمینار واکسن و چالش های پیش رو با دعوت از متخصصان و اساتید فن توسط موسسه رازی در ششم اسفند ماه برگزار می شود.
وی اظهار داشت: سمینارهایی که تا کنون برگزار شده نشان دهنده تمایل موسسه به همکارهای های درون بخشی و برون بخشی بوده اما سمینار اخیر به منظور بررسی جامع تر در مورد فرصت ها و چالش های پیش رو و همچنین نشان دادن چشم انداز صنعت  واکسن در ایران و جهان برگزار خواهد شد.

زمان برگزاری این رویداد بزرگ علمی، متعاقبا اعلام می شود.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه