کد خبر: ۵۷۲۵۹

پیدا شدن یک گرگ‌مار دو سر نادر در هند خبرساز شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مارها؛ در حالی که برخی از این جانور می‌ترسند، برخی دیگر عاشق این حیوانات هستند و حتی به عنوان حیوان خانگی آن‌ها را نگه می‌دارند. گونه‌های مختلفی از این خزنده در جهان وجود دارد، از مارهایی با جثه‌هایی ریز که سمی و خطرناک هستند تا مارهای غول پیکری که سمی نیستند، اما قادر به بلعیدن طعمه‌های بزرگ‌تر از خود و حتی انسان هستند.

به تازگی پیدا شدن یک گرگ مار دو سر نادر در هند خبرساز شده است. «سوسانتا ناندا»، محیط‌بان هندوستانی ویدئویی از این مار نادر را در توئیتر خود منتشر کرد. در این ویدئو این گرگ مار که دارای دو سر مجزا بوده و در حال خزیدن روی زمین است دیده می‌شود. بنا به گفته ناندا این مار بی آزار است و خطری برای انسان ندارد.

او در توضیح این ویدئو نوشت: «این گرگ مار نادر که دارای دوسر مجزا است از خانه‌ای در منطقه «کئونجهار» در ایالت اودیشا نجات پیدا کرد. مأموران جنگلبانی پس از نجات این جانور آن را در جنگل رها کردند

این کلیپ پس از انتشار در توئیتر توجه بیش از ۱۳۶۰۰ کاربر را به خود جلب کرد.

گفتنی است؛ پیدا شدن این گرگ مار دوسر نادر در هند در حالی خبرساز می‌شود که اواخر سال گذشته نیز پیدا شدن یک مار دوسر دیگر در این کشور خبرساز شده بود.

 

برچسب ها: دامپزشکی ، گرگ مار ، هند
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه