کد خبر: ۵۸۲۲۴
تعداد نظرات: ۲ نظر

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، گفت: در صورت تداوم افزایش قیمت و کمبود گوشت مرغ در بازار دولت باید نیاز بازار را از طریق واردات تامین کند.

به گزارش حکیم مهر به نقل از خانه ملت، «محمد سبزی» عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در خصوص دلایل افزایش قیمت گوشت مرغ در بازار، گفت: کارشناسان افزایش قیمت مرغ را پیش‌بینی کرده‌ بودند و این احتمال وجود دارد که افزایش قیمت تداوم داشته باشد.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نهاده‌های وارداتی به موقع در اختیار مرغداران قرار نمی‌گیرد، ادامه داد: متاسفانه در شرایط کنونی مرغداران نمی‌توانند نیاز خود به ذرت و سویا را حتی در بازار آزاد و با قیمت بالاتری نیز دریافت و تامین کنند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در شرایطی که مرغداران امکان تهیه جوجه یک روزه و نهاده مورد نیاز را نداشته باشند نمی‌تواند نیاز بازار به گوشت مرغ را نیز تامین کنند، عنوان کرد: دولت باید ارز مورد نیاز واردات نهاده دامی را در اختیار واردکنندگان قرار دهد تا هرچه سریع‌تر در کشور توزیع شود.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت باید کاهش تولید مرغ گوشتی را با توجه به کمبود و افزایش قیمت نهاده پیش‌بینی می‌کرد، تصریح کرد: در صورت تداوم افزایش قیمت و کمبود گوشت مرغ در بازار دولت باید نیاز بازار را از طریق واردات تامین کند.

 

انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
دامپزشک
|
United Kingdom
|
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
0
0
از عکس ایشان میشه فهمید چندین شبانه روز تفکر می کردند تا به این نتیجه رسیدند که مرغ هم باید وارد شود
ناشناس
|
United States
|
۱۶:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
0
0
ایشان در نتیجه خرد جمعی به این نتیجه رسیده اند یا این فکر بکر از تراوشات ذهنی خودشان است
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه