کد خبر: ۵۹۰۱۶
تعداد نظرات: ۱ نظر

معاون دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز از بازگشایی خوابگاه‌های این دانشگاه از ۲۵ مرداد برای دانشجویان انترن دامپزشکی خبر داد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از ایسنا، «علیرضا قدردان‌مشهدی» اظهار کرد: از ۲۵ مرداد بخش‌های بیمارستان دامپزشکی برای دانشجویان انترن (کارورز) دامپزشکی برقرار است و بر این اساس خوابگاه‌ها نیز برای این دانشجویان که تعداد آن‌ها محدود و حدود ۲۶ دانشجو هستند، بازگشایی خواهد شد.

وی با بیان اینکه دروس تمامی دانشجویان دامپزشکی به جز دانشجویان کارورز به صورت مجازی برگزار می‌شوند، افزود: خوابگاه‌های دانشجویی از ۲۵ مرداد تا نیمه شهریور فعال خواهند بود. استفاده از خوابگاه تنها برای دانشجویانی است که درس‌های عملی دارند و استاد درس مربوطه اعلام کرده که امکان ارائه درس به صورت مجازی وجود ندارد.

معاون دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به تمهیدات در نظر گرفته شده برای عمل به شیوه‌نامه بهداشتی و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در خوابگاه‌ها، بیان کرد: به منظور حفظ فاصله اجتماعی، در اتاق‌هایی با ظرفیت پنج تا شش نفر، تنها دو دانشجو سکونت خواهند داشت.

قدردان‌مشهدی تاکید کرد: با توجه به اینکه علاوه بر دانشجویان انترن، تعداد محدودی از رزیدنت‌های دامپزشکی نیز در دانشگاه حضور پیدا می‌کنند، پیش‌بینی ‌می‌شود که نزدیک به ۳۰ دانشجو از خوابگاه استفاده کنند. همچنین در خصوص استفاده از رستوران‌های دانشگاه، با توجه به اینکه تعداد دانشجویانی که حضور پیدا می‌کنند، محدود است و تعداد دقیق مشخص نیست، احتمالا سلف فعال نخواهد شد و برای دانشجویان از بیرون از دانشگاه غذا تهیه خواهد شد.

 

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
0
1
رویت تصویر دانشکده و بیمارستان دامپزشکی اهواز ، پس از سالها ، موجب نشاط و انبساط خاطر گردید.
سپاس از حکیم مهر بواسطه انعکاس خبر.
همچنین از همین جا از اساتید و کلیه پرسنل دانشکده و بیمارستان دامپزشکی بواسطه زحمات بیدریغشان تقدیر و تشکر بعمل می آید ، امید آنکه در پناه بهره مندی از عنایات خداوند متعال در همه امور موفق و موید باشید.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه