کد خبر: ۵۹۵۷۶

رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی از برگزاری نمایشگاه تخصصی دام، طیور، کشاورزی و صنایع وابسته در تبریز خبر داد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از فارس، «اکبر فتحی» از برگزاری هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام و طیور و صنایع وابسته همزمان با بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی ادوات و ماشین‌آلات کشاورزی، نهاده‌ها و تجهیزات آبیاری در تبریز از 18 تا 21 شهریور سال‌جاری (ساعت 16 تا 22) در محل سالن پروین اعتصامی نمایشگاه بین‌المللی تبریز خبر داد.

وی افزود: تعداد 70 واحد تولیدی و بازرگانی از استان‌های تهران، آذربایجان‌شرقی، مازندران، البرز، خراسان رضوی، اصفهان، یزد، اردبیل، قزوین و گلستان در این دو نمایشگاه حضور یافته‌اند.

فتحی به محصولات عرضه شده در این نمایشگاه اشاره نموده و گفت: خوراک دام و طیور و آبزیان، ماشین‌آلات دام و طیور و آبزیان، مکمل‌های خوراک دام و طیور، ماشین‌آلات دام و طیور، مرغ مادر و جوجه یک‌روزه ، ادوات و ماشین‌آلات کشاورزی، نهاده‌ها و تجهیزات آبیاری از جمله محصولاتی هستند که در این نمایشگاه عرضه شده است.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان هدف برگزاری این نمایشگاه را پررنگ کردن حضور تولیدکنندگان این عرصه و تحقق شعار جهش تولید دانست و یادآور شد: ارائه آخرین تولیدات و محصولات واحدهای تولیدی، تبادل دانش و اطلاعات بین تولیدکنندگان، ایجاد ارتباط مستقیم و بدون واسطه بین تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان و آشنایی با سلایق و درخواست‌های مصرف‌کنندگان، ایجاد فضای رقابتی و بالا بردن حق انتخاب مصرف‌کنندگان از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه می‌باشد.

وی خاطرنشان کرد: براساس مجوز کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی، نمایشگاه بین‌المللی تبریز اجازه برگزاری ۶۲ نمایشگاه را در سال ۹۹ دارد که به جز دو نمایشگاهی که به‌دلیل شرایط کرونایی لغو شد، بقیه نمایشگاه‌ها با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

فتحی گفت: طبق اعلام مدیریت نمایشگاه بین‌المللی تبریز و شرکت آرتا نمانگر اردبیل برگزارکننده‌ای دو نمایشگاه، غرفه‌های این نمایشگاه‌ها با فاصله زیادی برپا خواهند شد و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و توزیع رایگان روزانه ماسک در حین برگزاری نمایشگاه، تمامی اماکن حتی محل قدم زدن مردم، نیمکت‌ها، غرفه‌ها، لباس و دست و پای افراد و تمامی اجناس هر غرفه دائم در حال ضدعفونی کردن است، مردم از یک در وارد سالن شده و از در دیگری خارج می‌شوند و کف سالن نیز به‌صورت دائم و چرخشی با دستگاه‌ها ضدعفونی می‌شود.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه