کد خبر: ۵۹۶۹۴

با تلاش مأموران پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی پایتخت ۷۰ هزار بسته غذای حیوانات و ۶ هزار ماسک قاچاق در انباری در جنوب شهر تهران به ارزش ۷۰ میلیارد ریال کشف شد.

به گزارش حکیم مهر به نقل از مهر، روز گذشته مأموران پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی تهران گزارشی در خصوص دپو و نگهداری اقلام بهداشتی و غذای حیوانات در انباری در جنوب تهران دریافت کردند.

بر اساس این گزارش، تحقیقات اولیه حاکی از این بود که مالک انباری با همکاری یکی از همدستانش مقدار فراوانی ماسک و غذای حیوانات قاچاق تهیه و در این انبار دپو و پنهان کرده است که نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس شد.

بنا بر این گزارش روز گذشته تیمی از مأموران پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی در اجرای دستورهای قضائی به نشانی اعلامی اعزام و موفق شدند ضمن دستگیری هر دو متهم، در بازرسی از این انباری ۷۳ هزار و ۹۲۰ بسته غذای حیوانات و ۶ هزار عدد ماسک قاچاق فاقد بارنامه و مدارک و مجوزهای قانونی و گمرکی کشف کنند.

این گزارش حاکی است، کارشناسان ارزش ریالی اقلام کشف شده را حدود ۷۰ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند. گفتنی است با دستور قضائی انباری مذکور پلمب و هر دو متهم برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه